(0212) 212 5736 / (0542) 345 1980

Ekstra

Arama motoru ile ilgili ekstra özellikler. As a SEO purpose it is a good idea. I am making the category archive page with Elementor theme builder. I shall display the category description below the category title. Here I am sharing my procedure.

.htaccess Komutları
Ekstra
Ekrem Karataş

Htaccess

Htaccess Nedir? .htaccess (Hypertext Access) Apache Web Sunucularında (Linux Hosting) bulunan sunucu genel ayarlarından bağımsız olarak klasör bazlı değişiklikleri yapmaya imkan veren yapılandırma dosyasıdır.

Petabyte, Exabyte, Zettabyte, Yottabyte
Ekstra
Ekrem Karataş

Petabayt, Exabyte, Zettabyte, Yottabyte

Özet geçelim ; 1.000 Terabyte, 1 Petabyte’a eşit. 1.000 Petabyte veri ise 1 Exabyte ediyor, 1.000 Exabyte veri 1 Zettabyte veri demek oluyor. Yani kısaca 1 milyar Terabyte veri 1 Zettabyte veri anlamına geliyor. Tüm internet trafiği ise (sadece internet üzerinden kullanılan veri) 2016 yılında 1 Zettabayt’a ulaştı.

SEO Firması | En İyi SEO Firması
Ekstra
Ekrem Karataş

SEO Firması

Günümüzde Web siteleri için yapılan SEO çalışmaları çok detaylı ve titizlikte olmalıdır. Web sitesini oluşturan tüm sayfalar tek tek ele alınmalı ve organik doğal olmayan işlemlere başvurulmamalıdır. Yapılacak yanlışlıklar geri dönülemeyecek zararlara neden olabilir. Bu gibi sebeplerden dolayı mutlaka konusunda uzman iyi bir SEO firması ile çalışmak en sağlıklısı olacaktır.

Serp Analizi
Ekstra
Ekrem Karataş

SERP Analizi

SERP Analizi Etkenleri Nelerdir? Arama motorlarının temel işlevi kullanıcıların yaptıkları aramalar sonucunda tam onların isteklerini

Alan Adı Otoritesi
Ekstra
Ekrem Karataş

Alan Adı Otoritesi

Alan Adı Otoritesi Hakkında Alan adı otoritesi internet adresinin arama motorları üzerindeki gücünü ve değerini

SEO Programı 
Ekstra
Ekrem Karataş

SEO Programı

SEO programı; web sitenizin arama motorlarındaki performansıyla ilgili verileri izlemenize, düzenlemenize ve analiz etmenize yardımcı olan çevrimiçi veya masaüstü olarak çalışan platformlara verilen isimdir. Genelde web siteleri hakkında bilgiler içeren veriler, anahtar kelime sıralamaları, trendler, geri bağlantılar ve web sitesi hızına kadar her şeyi içerebilir.

Wordpress Admin Şifresi Sıfırlama
Ekstra
Ekrem Karataş

WordPress Şifre Sıfırlama İşlemleri

WordPress admin şifremi unuttum! Bu durum çoğu kişinin başına gelen klasik bir sorundur. Özellikle çok sık güncellenmeyen firma sitelerinde bir kaç yıl admin paneline girme ihtiyacı olmaz. Sonuç odaklı düşününce olan olmuş parolanızı unuttunuz veya hiç bilmiyorsunuz biz sonuca odaklanıp nasıl çözeceğimize bakalım. WordPress şifre sıfırlama için uygulayabileceğiniz 2 yol var

UX dunyayı yönetiyor
Ekstra
Ekrem Karataş

UX Dünyayı Yönetiyor

UX Dünyayı Yönetiyor UX Dünyayı Yönetiyor, özellikle son yıllarda sıklıkla karşımıza çıkan bir sözcüktür. Her

ux ve seo zorlukları
Ekstra
Ekrem Karataş

UX ve SEO Zorlukları

UX ve SEO Zorlukları ve Hakkında Merak Edilenler UX ve SEO Zorlukları, göz ardı edilemeyecek

Blockchain (Blok Zinciri) Nedir
Ekstra
Ekrem Karataş

Blockchain ve SEO

Blockchain (Blok Zinciri) Nedir? Nedir bu BlockChain? Satoshi Nakamoto adındaki kişi veya kişiler tarafından kurulan

Link Oluşturma
Ekstra
Ekrem Karataş

Link Oluşturma

Link Oluşturma Link Oluşturma, birçok küçük işletme arama motorlarında üst sıralarda yer almak için SEO

WordPress için En İyi SEO Eklentileri
Ekstra
Ekrem Karataş

WordPress için En İyi SEO Eklentileri

Zaten WordPress sitenizi yükseltmek için uğraşmanız gereken 200’den fazla SEO faktörü varken iyice kafa allak bullak olmuş! Bu durumdaysanız Sakin Panik Yok! Çünkü WordPress SEO eklentileri içinde en iyisi bu eklenti diyebileceğiniz kesin bir SONUÇ YOK!