fbpx

Bağlantı Oluşturma (Link Building) Yapıyor Musunuz?

Bağlantı oluşturma SEO çalışmalarının olmazsa olmazlarından olan kriterlerdendir. Eskiden Google algoritması web sitene gelen bağlantı sayısını dikkate almaktaydı. Ancak Google Penguin güncellemesinden sonra gelen bağlantının kalitesi, kullanıcıların bu bağlantılar ile sitenize gelip gelmediği, bağlantı veren sitenin sektörünüz ile alakalı olup olmadığı gibi farklı kriterleri de dikkate almaya başladı. Yani bağlantı oluşturma (Backlink alma) konusunda daha dikkatli olmak gereklidir.

Seolog SEO yazılımı anahtar kelime sıralaması, rakip analizi dışında yapay zeka teknolojisi le planlı ve bir şekilde backlink oluşturmaktadır. Siteniz ile alakalı sektörlerden bulunan dünya çapında partner sitelerimizden hedef anahtar kelimelerinizi ve hedef sayfanızı kullanarak geri linkler oluşturmaktadır. Partner sitelerimizden oluşturulan backlinkler tamamen Google yönergelerine uygun şekilde yapılmaktadır.

Diğer yandan SEO çalışmalarında dış linkler dışında sitelerin iç linkleri de kontrol edilip oluşturulan link haritasına göre gerekli düzenlemeler yapılmaktadır. (Pro SEO ve üstü paketlerimizde geçerlidir.)

SEOLOG SEO Yazılımı ile ÜCRETSİZ SEO Analizi

Arama Motoru Optimizasyonunu Otomatik Olarak Sağlayan SEO Yazılımımız ile Bugün Tanışın

Güncel SEO Teknikleri & İç SEO Analizi & Dış SEO Analizi & Rakip Analizi & Anahtar Kelime Analizi & Google Sıra Takibi & Ücretsiz Raporlama ve Çok Daha Fazlası