fbpx

Pro SEO Paketiniz ile Üst Sıralarda Çıkabilecekmiyim?

Öncelikle bilinmesi gereken; Google gibi büyük arama motorlarının 200’den fazla sıralama faktörü vardır. Arama sonuçlarını sıralarken bu sıralama faktörlerini dikkate alır ve hangi sitenin kaçıncı sırada çıkacağını bu şekilde belirler. SEO açısından diğer önemli bir unsurda arama motorlarının kendilerini sürekli güncellemesidir. Arama motorları için çok önemli bir kriterin ertesi gün hiç bir önemi kalmaması sektörümüzde sürekli yaşanan bir durumdur. SEOLOG olarak çalıştığımız büyük küçük her projeyi bu bilinçle ele alıyoruz.

Üst sıralarda yer alabilecekmiyim sorusunun cevabı EVET’tir. Fakat buradaki asıl sorun SÜRE’dir. Hedeflenen anahtar kelime gruplarının rekabeti, sitenizin mevcut pozisyonu, içeriklerin kalitesi, daha önce Google’dan bir ceza alıp almadığınız gibi etkenleri göz önüne almamız gerekmektedir. Bazı projelerde 15-20 gün içinde gözle görülür başarılar sağlayabilirken bazı projelerimizde 5-6 aylık süreçlerde başarılı sonuçlar almaya başlamaktayız.

SEOLOG SEO Yazılımı ile ÜCRETSİZ SEO Analizi

Arama Motoru Optimizasyonunu Otomatik Olarak Sağlayan SEO Yazılımımız ile Bugün Tanışın

Güncel SEO Teknikleri & İç SEO Analizi & Dış SEO Analizi & Rakip Analizi & Anahtar Kelime Analizi & Google Sıra Takibi & Ücretsiz Raporlama ve Çok Daha Fazlası