fbpx

SEO Yaparken Web Sitemde Değişiklik Yapılmalı Mı?

SEO çalışmaları yaptığımız web sitelerinin kod yapısı güncel algoritmalara uymuyorsa ister istemez sitenin kodlarında değişiklikler yapmamız gerekmektedir. Genelde sadece kodlara müdahale edip düzeltebildiğimiz sitelerde tasarımsal olarak ekstra bir çalışma yapmamıza gerek kalmamaktadır. Fakat tasarımı son kullanıcıyı etkileyen veya farklı mobil cihazlarda uyumsuzluğa sebep oluyorsa bu durumda tasarımlara müdahale etmek zorunda kalabilmekteyiz. Bu tarz siteleri en baştan yeni bir ara yüz ile yenilemekte seçenek olarak müşterilerimize sunmaktayız. Konusunda uzman web tasarım ekibimiz en kısa sürede web sitesini tasarlayarak yayına almaktadır. Yayına alınan site SEO uzmanlarımıza teslim edilir ve gerekli süreç başlar.

Diğer yandan yapılması gereken değişiklikleri kendi ekibiniz tarafından yapılmasını isterseniz de bizim tarafımızdan sorun olmaz.

SEOLOG SEO Yazılımı ile ÜCRETSİZ SEO Analizi

Arama Motoru Optimizasyonunu Otomatik Olarak Sağlayan SEO Yazılımımız ile Bugün Tanışın

Güncel SEO Teknikleri & İç SEO Analizi & Dış SEO Analizi & Rakip Analizi & Anahtar Kelime Analizi & Google Sıra Takibi & Ücretsiz Raporlama ve Çok Daha Fazlası