fbpx

Pro SEO Paketi

SEO paketlerimizde anahtar kelime sınırlaması yoktur. SEO çalışmasının bir kaç anahtar kelimeye odaklanması kesinlikle doğru değildir.
SEOLOG SEO paketlerinin tümünde SEO yazılımımız tarafından sağlanan otomatik olarak sağlanan geri linkler bulunur. Pro SEO paketimizde ise yazılımımız dışında SEO uzmanlarımız tarafından düzenli doğal backlinkler oluşturulur. SEO uzmanlarımızın oluşturduğu doğal linklerin tümü manuel olarak yapılmaktadır. Oluşturulacak geri bağlantılar aylık 100 ile 2000 arasındadır. Bu bizden aldığınız SEO paketine ve sektörünüzün rekabetine göre değişiklik göstermektedir.
Pro SEO paketimizi alan müşterilerimizin site içi optimizasyonları ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu site içi optimizasyon güncel Google yönergelerine göre hazırladığımız SEO kontrol listemiz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Site içi teknik düzenlemeleri ve site içi optimizasyonları kapsar. Optimizasyon sonrası web siteniz Googleca konuşabilecektir. Bu sayede Google'ı anlayıp ona kendini anlatabilecektir.
Bu konuda direkt olarak şu paketi satın alın dememiz doğru olmaz. Bizimle iletişime geçip ihtiyaçlarınızı belirleyerek birlikte karar vermemiz en doğrusu olacaktır.
SEO uzun vadede getirisi yüksek olan bir yatırımdır. SEO yatırımlarının geri dönüşü %700'lere kadar çıkabilmektedir. Başarılı SEO çalışmaları raporlar, analizler, planlama gibi bir çok adımı kapsamaktadır. Diğer yandan hedef anahtar kelimelerde sizin için yapılan analizler rakipleriniz içinde yapıldığını unutmamalısınız. Rakiplerinizin önüne geçebilmek için onlardan daha iyi olmak, organik aramalardan gelen kullanıcıları sitenizde tutabilmek, markanızın dijital dünyada aranabilmesini sağlamak gereklidir. Tüm bunları yaparken sürecin doğal olarak ilerlemesi gerekmektedir. Yukarıdaki sebeplere benzer sebeplerden dolayı SEO çalışmaları genelde 3-6 aylık süreçlerde tamamlanır. Zorlu sektörlerde ise bu süre 1 yılı bulabilir.
Her anahtar kelime için yükselme şansı vardır. Yükselmek istediğiniz anahtar kelimeyi ve web sitenizin adresini bize bildirirseniz bu sorunuzu daha kesin cevaplar verebiliriz. Sitenizin mevcut durumu, rakipler, içerikleriniz gibi onlarca farklı kriteri analiz etmeden size cevap vermemiz doğru olmayacaktır.
Yeni site sahiplerinin SEO çalışması yapması günümüzde kesinlikle bir zorunluluktur. Hatta yeni açılan sitenizin iç SEO kontrolünün projenizin başında yapılması ileride yaşayabilecek sorunlarla karşılaşmadan çözülmesini sağlar. Özet olarak yeni sitelerin SEO yapması günümüzde lüks değil kesinlikle bir ihtiyaçtır.
SEOLOG olarak İstanbul merkezli olmamıza karşı farklı Türkiye dışında farklı ülkelerden projelerinde yönetimini sağlamaktayız. İstanbul Güneşli'deki merkez ofisimiz dışında Beşiktaş Fulya ofisimizde bulunmaktadır. Türkiye dışında Çekya Brno, İran ve Ukrayna Kiev'de de ofislerimiz mevcuttur.
Yaptığımız tüm SEO çalışmaları arama motorları yönergelerine uygun beyaz şapka SEO teknikleridir. Bu sebeple çalıştığımız hiç bir projede spam riski yoktur.
Pro SEO paketimiz aslında tüm siteler için uygun bir pakettir ve e-ticaret siteniz için Pro SEO paketimizi kullanabilirsiniz. Asıl sorun çalışma SÜRE'sini belirleyen sektörünüzdeki rekabet, bu rekabette sitenizin bulunduğu mevcut yer, satışını yaptığınız ürünlerdeki rakipleriniz ve sitenizdeki ürünlerin sayısıdır. Bu etkenler dikkate alındığında 6-12 ay arası bir SEO çalışması oldukça verimli olacaktır.

SEOLOG SEO Yazılımı ile ÜCRETSİZ SEO Analizi

Arama Motoru Optimizasyonunu Otomatik Olarak Sağlayan SEO Yazılımımız ile Bugün Tanışın

Güncel SEO Teknikleri & İç SEO Analizi & Dış SEO Analizi & Rakip Analizi & Anahtar Kelime Analizi & Google Sıra Takibi & Ücretsiz Raporlama ve Çok Daha Fazlası