fbpx

Web Tasarımı

  Project Description

  Kurumsal Web Tasarım Ajansı

  Tim Berners-Lee World Wide Web'i (www) kurmayı düşünüp ilk önerdiğinde, müdürü Mike Sendall şöyle yazmıştı: "Belirsiz, fakat heyecan verici."

  1999 yılından beri web tasarımı yapan firmamız günümüzde SEOLOG markası ile ilerlemektedir. Geçmişten günümüze kurumsal web tasarımı çözümleri ile müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu, son teknolojileri içeren, arama motorlarının sevdiği SEO uyumlu web sitesi tasarımı hizmeti sunmaktayız.

  Anahtar Teslim Hizmet

  Web tasarım projeleriniz için sıfırdan yüze alan adınızdan başlayarak, SEO uyumlu, kullanıcı dostu web sitesi hazırlarız.

  Güncel Teknolojilere Uyumlu

  Hazırladığımız web sitelerinde güncel teknolojileri, cihazları, yazılım dillerini dikkate alarak en son trendlere uygun ilerlemekteyiz.

  Web Tasarım Ajansı SEOLOG

  Web tasarımı sektöründe geçirdiğimiz 20 yıllık tecrübemiz ile zamanın ihtiyaçlarına uygun kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu web siteleri hazırlıyoruz. Tasarımlarımızın temelini sadelik ve yenilikçilik oluşturmaktadır. Kullandığımız yazılım teknolojileri, SEO konusundaki tecrübelerimiz ile birleşerek arama motorlarının sevdiği, Googleca konuşabilen, yaşayan, mobil uyumlu siteler oluşturuyoruz. Sektördeki geçmişimiz, tecrübelerimiz ve çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde ülkemizin önde gelen markalarından farklı ülkelere kadar geniş bir portföyümüz bulunmaktadır.

  SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?

  KURUMSAL WEB TASARIM HİZMETLERİ

  Dijital pazarlamada başarılı olabilmek için öncelikle kullanıcıların size ulaşabileceği, markanızın işletmenizin vizyonuna, hedeflerine uygun sizi ve ürünlerinizi basit fakat anlaşılır bir şekilde anlatan bir web sitenizin olması gereklidir. Bu özelliklere sahip web sitenizin mutlaka güncel arama motoru yönergelerine uygun, kullanıcı deneyiminin en üst seviyede olması yatırımınızın geri dönüşüm süresini kısaltacaktır. SEOLOG olarak web tasarımı konusunda sizlere aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız.

  Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

  Web siteleri aslında işletmelerin 24 saat açık şubeleridir. Kullanıcılar her hangi bir saatte her hangi bir lokasyondan web sitenize girebilir. Kurumsal web sitelerinde başarı kurumun kimliğini ziyaretçiye anlatabilmek, ziyaretçinin aradığı bilgiye ulaşabilmesini sağlamak, ziyaretçinin güvenini kazanabilmesi ve sonuçta ziyaretçi ile etkileşime geçerek potansiyel müşteri adayına haline getirebilmesidir. SEOLOG olarak kurumsal web sitesi tasarımı hizmetinde bunlara odaklanıp, kendimizi ziyaretçi yerine koyarak web siteleri hazırlamaktayız.

  E-Ticaret Sitesi

  E-ticaret Covid-19 ile popülerliği en çok artan sektörler arasındadır. Buna paralel olarak tabiki e-ticaret yazılımları olan firmaların sayısı da arttı. SEOLOG olarak e-ticaret konusunda partnerimiz Türkiye’nin önde gelen e-ticaret yazılım firması RGS Yazılım ile ilerlemekteyiz. Bu partnerlik sayesinde e-ticarete girmek isteyen kurumların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan ve %100 SEO uyumlu altyapıya sahip e-ticaret paketlerinin kurulumunu ve desteğini sağlıyoruz. E-ticaret paketlerimiz dışında, B2B, C2C (Pazaryeri) çözümlerimizde bulunmaktadır.

  Kişisel Web Sitesi Tasarımı

  Günümüzde kurumlar, işletmeler dışında bir çok kişi internette yer almaktadır. Kişisel web siteleri, bloglar kendi bilgi birikimini, fikirlerini veya kendi kişisel kimliğini dijital dünyaya taşımak isteyen kişilerin tercih ettiği web siteleridir. SEOLOG olarak kişisel kimliğini çevrimiçi dünyaya taşımak isteyen kişilere özel web siteleri tasarlamaktayız. Kişisel web sitelerinin başlıca özellikleri kişiyi anlatmasının yanında hızlı olmaları, blog bölümlerinin aktif olarak kullanılması ve yönetim paneli sayesinde site sahibi tarafından kolaylıkla yönetilebilmesidir.

  Responsive (Mobil) Uyumlu Tasarımlar

  Günümüzde web sitelerinin asıl trafik kaynakları mobil cihazlardır. Mobil trafiğin bu kadar arttığı bir dönemde tasarımını hazırladığımız web sitelerinin mobil uyumlu olmaması tabiki düşünülemez. Tüm tasarımlarımız farklı cihazlarda test edilerek mobil kullanıcı dostu olduğu onaylayarak yayına almaktayız.

  Yönetim Panelli Web Tasarımı

  Günümüzde her şey hız üzerine kurulmuştur. Bu sebeple web sitelerinin teknik hız sonuçları kadar içeriklerin veya düzeltmelerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi adına yaptığımız web sitelerinin yönetim panelleri bulunmaktadır. Bu sayede site sahipleri saat/mesai kavramı olmadan kendi sitelerinin tüm içeriğine müdahale edebilmektedir.

  SEO Uyumlu Web Sitesi Tasarımı

  Çok şık bir web sitesine sahip olabilirsiniz peki insanlar web sitenizi aramalarda bulabiliyor mu? Günümüzde internet trafiğinin en büyük başlangıç noktası arama motorlarıdır ve arama motorlarının yarattığı bu trafikten ne kadar pay alabiliyorsunuz? Hazırladığımız tüm web sitelerinin alt yapıları SEO çalışmalarına %100 uyumludur

  Web Tasarımı seo2 dots group

  Yaptığımız Web Sitelerinden Bazıları

  SEOLOG olarak hazırladığımız web sitelerinden bazılarını bu bölümde bulabilirsiniz. 2000 yılından beri 1000'den fazla web sitesi projesini yayına alan SEOLOG A'dan Z'ye web sitesi çözümleri sunmaktadır.

  HTML - PHP - CSS - JAVA

  Web Tasarımı Sık Sorulan Sorular

  Profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetimiz hakkında en sık sorulan sorular ve cevaplarını aşağıdaki bölümde bulabilirsiniz. Cevap bulamadığınız sorular için bizimle irtibata geçmekten lütfen çekinmeyin.

  Web Tasarım Blog

  Web Tasarımı ile İlgili Makalelerimiz

  Web sitesi tasarımı hakkında çıkan yenilikler, haberler, teknikler ve fırsatlar hakkında çalışanlarımız tarafından hazırlanmış makalelerimizi okuyabilirsiniz.

  Web Tasarımı seo2 dots group

  Kurumsal Web Tasarım

  Teknoloji çağında yaşadığımız bu vakitlerde dünya üzerinde internet bütün ülkelere çok hızlı bir şekilde dağıldı. Bu hızlı yayılma sonunda hayatımızın her alanında kullandığımız internet bizler için önemli yaşam kaynaklarından biri oluverdi. Günümüzde internetin mobil olarak kullanılabilmesi işte, evde, sokakta, okulda, sosyal ortamlarda, eğlence faaliyetlerinde bile kullanır hale getirdi.

  Kendini hayatımızın her alanında yoğun bir şekilde gösteren internet artık yaşamımız için vazgeçilmez bir olgu ve teknolojidir. İnternetin son derece etkin bir biçimde kullanıldığı bir çağda yaşamamızdan ötürü, bu piyasada birçok kurum ve firma artık bir internet sitesine zorunlu olarak ihtiyaç duymaktadır. Çünkü internet sitesine sahip olmak, firmalar için hayatta kalmak gibi bir durum haline geldi. Özellikle büyük markaları bu dönemde ayakta tutan en büyük olaylardan biri internet üzerinde yürüttükleri reklam kampanyalarıdır. Bu yüzden kaliteli kullanıcı dostu mobil uyumlu ve seo alt yapısı tamamlanmış web siteleri birçok firma ve büyük kurumlar için oldukça önemlidir.

  İnternetin Firmalar Üzerindeki Etkileri

  1. Bugün internette faaliyetlerini yürütmeyen hiçbir firma sağlıklı bir biçimde çalışmalarını yönetemez hale geldi.
  2. Dijital platformlar bu yüzden küçük esnaf içinde, büyük markalar içinde oldukça gerekli olan araçlardandır.
  3. İnsanların hizmetlerini ve sattıkları ürünleri bu platformlar üzerinden pazarlaması birçok sektörün gelişmesine ve birçok yeni meslek grubunun çıkmasına olanak sağladı.
  4. Kurumsal SEO ve kurumsal web tasarımı çalışmaları sektörler arasındaki rekabeti arttırdı.
  5. Eskiden ihalelerde rekabet eden firmalar, artık arama motorlarında üst sıralara çıkmak ve reklam bütçeleri konusunda birbirleri ile kapışmaya başlamışlardır.

  Kurumsal Web Tasarımı Nedir?

  Kurumsal web tasarımı hizmetleri, firmaların kurumsal kimliklerini en ideal biçimde hedef kitlelerine yansıtabilmelerini sağlayan temel web tasarım faaliyetleridir. Firmaların kurumsal kimliklerine göre tasarlanmış internet siteleri, kurumsal olarak birçok şirketin dünya ile bağlantı kurduğu araçtır. Bu sebepten ötürü kurumsal firmaları temsil eden web tasarım hizmetlerinin her detayı firmaların özellikleri ve yapıları göz önüne alınarak yapılması gerekir. Kaliteli bir biçimde hizmet veren kurumsal web tasarımı hizmeti sunan web tasarım ajansları hizmet sunduğu firmanın tüm özelliklerini göz önünde bulundurma konusunda zorunludur.

  Kurumsal web tasarımı süreçlerinin gözlemlenmesi gerekiyor. Bu süreçte hizmet verilen firmanın hizmet sunduğu sektör, logo, hedef kitlesi ve amacı gibi birçok etken göz önünde bulundurulmalıdır. Tasarımı yapılacak olan internet sitesinin tema renkleri, yazı fontları gibi birçok detay firmanın hizmet ettiği sektöre uygun şekilde belirlenmelidir. Bu şekilde yapılan titiz çalışmalar sayesinde hizmet verilen firma çalışmalarını oldukça başarılı bir biçimde yürütür. Kısa bir biçimde ifade etmek gerekirse, firmalar için tasarlanan bu internet siteleri firmaların hedef kitlesine vermek istediği mesajı açık bir biçimde belirtmeli, ziyaretçilerin ihtiyaçları incelenmeli ve firmanın göstermek istediği imaja yönelik hizmetler sunarak tasarlanmalıdır.

  Kurumsal Web Tasarımı Neden Önemlidir?

  Markalaşma gibi ideallere sahip olan şirket ve firmaların yansıtmak istediği imajı doğru bir biçimde ve kurumsal kimliklerini hedef kitlesine duruşuyla ifade edebilmesi oldukça önemli bir durumdur. Son zamanlarda potansiyel hedef kitlesinde yer alan bireyler çoğu zaman hizmet almayı düşündüğü firmaların internet sitelerini ilk gördükleri zaman, onlara istedikleri hizmeti sağlayacaklarını düşündüğü firmaların internet sitelerini görünce yeşil ışık yakarlar ve bu internet siteleri ile daha yakından ilgilenip incelerler. Günümüzde teknoloji gelişmeye devam ederken, artık her sektörden birçok firma işlerini dijital dünyaya taşımaya başlayıp müşteri ağını bu platformlar üzerinden edinmektedir. Bu sebepten ötürü her firma müşteri kitlesini yakalamak için sergilediği web sitesinin, hedef kitlesinin ilgisini çekmesini ister ve bu internet siteleri ile birlikte hedef kitlesinin üzerinde ciddi olumlu etkiler bırakmak isterler.

  SEOLOG SEO Yazılımı ile ÜCRETSİZ SEO Analizi

  Arama Motoru Optimizasyonunu Otomatik Olarak Sağlayan SEO Yazılımımız ile Bugün Tanışın

  Güncel SEO Teknikleri & İç SEO Analizi & Dış SEO Analizi & Rakip Analizi & Anahtar Kelime Analizi & Google Sıra Takibi & Ücretsiz Raporlama ve Çok Daha Fazlası