Pro SEO

Rekabet yüksek rakipleriniz güçlü ve siz Google'da yükselemiyor musunuz? Seolog PRO SEO işletme projeleri ve e-ticaret uygulamaları için tasarlanmış Google ile çok iyi haberleşen yapay zeka teknolojisi ve SEO uzmanlarını bir araya getiren mükemmel bir araçtır. Web sitelerinden en iyi şekilde verim almak isteyen yeni girişimciler, webmasterlar ve bireysel girişimciler için harika bir seçenektir. Pro SEO Google'da üst sıralamalarına girmenin en hızlı ve gelişmiş yolu.

Pro SEO SEOLOG 1

PRO SEO ile Rakiplerinizin Önüne Geçin

Konusunda uzman profesyonel SEO uzmanlarımız firmanız, markanız için özel olarak tasarlanmış SEO stratejileri ile arama motorlarında rakiplerinizin önüne geçmeniz için çalışırlar. Web siteniz için yapılacak çalışma hem yapay zeka teknolojisi ile çalışan SEO aracımız, hem de SEO uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Pro SEO hizmetimiz ile Google organik aramada en üst sıralarda yer alacak ve internette belirli ürün veya hizmetler için arama yapan kişiler sizi daha rahat bulacaktır.

Pro SEO hizmetimiz Starter SEO hizmetimize göre daha kapsamlı özellikleri içerir. Pro SEO hizmetimizde yapay zeka teknolojisi ile hazırlanmış SEO analiz ve Google sıra takip panelimizi ücretsiz kullanabileceksiniz.

  • Dahili optimizasyon
  • Web sitesi hata düzeltmeleri
  • İçerik yazımı
  • Geri bağlantı kazancı
  • Müşteri desteği ve danışmanlık

Pro SEO'nun Yerel SEO için Faydaları

Belli Bir Şehir veya Bölge İçin Yapılan SEO Çalışmasıdır

Google’ın nihai hedefi, arama yapan kullanıcılarına aramaları ile alakalı en uygun sonuçları en hızlı şekilde göstermektir. Oysa ki işletmelerin hedefi arama sonuçlarında sayfasının en üstünde yer alabilmektir. Peki sadece Ankara içinde hizmet veren bir işletmenin İstanbul’dan arama yapan birinin karşısına çıkmasına gerek var mı? Ankara içine hizmet veren bir işletmenin önceliği Ankara’dan arama yapan kişilerin karşısına çıkmak olmalıdır. Yerel olarak faaliyet gösteren bir işletmeniz varsa, yerel SEO dünyasına girmeniz gerekecektir .

Pro SEO SEOLOG 2

Pro SEO Neleri Kapsar?

Pro SEO?

Gelişmiş Web Sitesi Görünürlüğü

Starter SEO hizmeti kapsamında, web sitenizin Google′daki görünürlüğü artar ve rekabetin çok yüksek olmadığı anahtar kelimelerden sitenize gelen ziyaretçi sayısında gözle görülür bir artış olur.

Manuel Analiz ve Tavsiyeler

Uzmanlarımız, Google arama motorunun gereksinimlerini ve genel SEO uygulamalarını esas alarak web sitenizin daha fazla arama motoru dostu ve güvenilir olmasını için gerekli tavsiyeler sunar.

Uygun Anahtar Kelimelerin Seçimi

SEO uzmanlarımız web sitenizin satış ve ziyaretçi trafiğini artıracak en uygun anahtar kelimeleri seçer. Bu anahtar kelimelerde web sitenizin görünürlüğünün artması ve Google’da yükselmesi için gerekli düzenlemeleri yapabilmeniz için site tavsiyelerde bulunur.

Web Sitesi Otomatik Analiz Aracı

Seolog web sitesi analiz aracını kullanarak, web sitenizin durumunu ve SEO kriterlerine uygun olup olmadığını görmek için web sitenizi otomatik analize tabi tutarız. Analiz sonucunu PDF raporu olarak alabilirsiniz.

Algoritmik Backlink Çalışması

Beyaz şapka SEO tekniklerine uygun backlink çalışması yapay zeka tarafından otomatik olarak yapılır. Bu hizmet, web sitenizin içeriğiyle ilgili web kaynaklarına doğal bağlantıların yerleştirilmesini sağlar. Link inşası aşağıdaki oranlara göre aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir:
%40 Anchor Link / %50 Anchor Dış Link / %10 Marka Adı Linki

Günlük Sıralama Kontrolü

Web sitenizin Google indeksinde yer alan anahtar kelimelerde kaçıncı sırada çıktığı ücretsiz analytics uygulamamız ile günlük olarak güncellenir ve takip etmeniz sağlanır.
Pro SEO SEOLOG 9

Web Sitenizin Google Yükselmesi Mucize Değil

Yeni Nesil Yapay Zeka Teknolojileri ile SEO ve Dijital Pazarlama Yapıyoruz