SEOLOG-29-EKIM-LOGO

Yardım

SEOLOG Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı Olarak Aşağıdaki Hizmetleri Sunuyoruz...

Dijital Pazarlama Hizmetleri

360 derece dijital pazarlama mottosu ile dijital dünyada ihtiyacınız olan tüm hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEOLOG SEO Ajansı, arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda uzmanlaşmış bir ajansdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Ekibimiz Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Stratejiler Geliştirip Sizin İçin Sosyal Medya Hesaplarını Profesyonel Bir Yaklaşımla Yönetir.

Web Tasarımı

Yeni Web Siteniz Güncel Teknolojilere Göre Tasarlanır veya Mevcut Siteniz Optimize Edilir.

Dijital Reklam Yönetimi

Konusunda SEOLOG ekibi Google ADS, Facebook, Instagram, Linkedin gibi platform reklamlarını yönetir.

E-Ticaret (Site Kurulumu ve Yönetimi)

SEOLOG olarak e-ticaret sektörünün gerektirdiği farlı operasyonlarda yer almış ekibimiz ve deneyimimiz ile A'dan Z'ye e-ticaret danışmanlığı ve e-ticaret yönetim hizmeti sunmaktayız.

Kurumsal Kimlik (Grafik Tasarım & Foto & Video

Profesyonel fotoğraf ve video çekimi ile dijital dünyada hizmet ve ürünlerinizi web sitenizde, sosyal medya hesaplarınızda, pazar yeri mağazalarınızda veya farklı mecralarda kullanabilirsiniz.

Dijital Dünyada Farklı Olun

Dijital Pazarlama Fiyat Teklifi

Dijital pazarlama fiyatlandırması, ihtiyaçlarınız, hedefleriniz, bütçeniz ve tercih ettiğiniz pazarlama stratejisine göre değişir.

Hedeflerinizi Belirleyin

İşletmenizin hedefleri, pazarlama stratejisi seçiminde önemli bir faktör olduğundan dolayı dijital pazarlama stratejisi oluşturmadan önce, işletmenizin hedeflerini belirlemeniz çok önemlidir.

Farklı Ajanslardan Fiyat Teklifi Alın

Hedeflerinizi belirledikten sonra, bizim dışımızda birkaç farklı dijital pazarlama ajansı ile görüşebilirsiniz. Fiyat teklifleri alırken, farklı ajansların size sunduğu fiyatların yanı sıra, hizmetlerin kapsamını, müşteri referanslarını ve ajansın deneyimini de dikkate almanız önemlidir.

Dijital Pazarlama Teklif Formu

Dijital pazarlama teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurun. Müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda size geri dönüş sağlayacaktır. 

SEO Fiyat Teklifi Al

Web sitenizin Google sıralamalarında yükselmeye başlamasını istiyorsanız hemen bizden “SEO Teklifi” alın. Başarılı sonuçlar elde etmek için SEOLOG’un uzmanlığına güvenin.

SEO_Teklifi_Popup_Form