Starter SEO

Seolog Starter SEO web sitenizin arama motorlarında yükselmesine yardımcı olan yapay zeka teknolojisi ile geliştirilmiş benzersiz ve mükemmel bir araçtır. Rekabeti çok yüksek olmayan anahtar kelimelerde çok kısa sürede yükselmeniz için hazırlanmıştır. SEO analiz aracımız ve günlük Google sıra takibi ile zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Starter SEO SEOLOG 1

STARTER SEO ile Google'da Yükselin

İşletmenizi Google ve diğer arama motorlarında tanıtarak potansiyelinize ulaşarak web sitenizin dönüşümleri artırın. Arama motoru optimizasyonunu bilmiyorsanız ve ne kadar etkili olduğunu öğrenmek istiyorsanız, STARTER SEO paketimiz başlangıç için ihtiyacınız olan üründür.

Site sahipleri dışında, web master arkadaşlar, SEO ajansları içinde müşterilerinin web sitelerini takip etmelerine fayda sağlar. Diğer yandan rakiplerinizin Google arama motorunda organik arama sonuçlarında kaçıncı sırada yer aldıklarını da takip edebileceğinizi unutmayın.

Starter SEO hizmetimizde yapay zeka teknolojisi ile hazırlanmış SEO analiz ve Google sıra takip panelimizi ücretsiz kullanabileceksiniz.

Starter SEO SEOLOG 2

Starter SEO Neleri Kapsar?

Neden Starter SEO?

Gelişmiş Web Sitesi Görünürlüğü

Starter SEO hizmeti kapsamında, web sitenizin Google′daki görünürlüğü artar ve rekabetin çok yüksek olmadığı anahtar kelimelerden sitenize gelen ziyaretçi sayısında gözle görülür bir artış olur.

Manuel Analiz ve Tavsiyeler

Uzmanlarımız, Google arama motorunun gereksinimlerini ve genel SEO uygulamalarını esas alarak web sitenizin daha fazla arama motoru dostu ve güvenilir olmasını için gerekli tavsiyeler sunar.

Uygun Anahtar Kelimelerin Seçimi

SEO uzmanlarımız web sitenizin satış ve ziyaretçi trafiğini artıracak en uygun anahtar kelimeleri seçer. Bu anahtar kelimelerde web sitenizin görünürlüğünün artması ve Google’da yükselmesi için gerekli düzenlemeleri yapabilmeniz için site tavsiyelerde bulunur.

Web Sitesi Otomatik Analiz Aracı

Seolog web sitesi analiz aracını kullanarak, web sitenizin durumunu ve SEO kriterlerine uygun olup olmadığını görmek için web sitenizi otomatik analize tabi tutarız. Analiz sonucunu PDF raporu olarak alabilirsiniz.

Algoritmik Backlink Çalışması

Beyaz şapka SEO tekniklerine uygun backlink çalışması yapay zeka tarafından otomatik olarak yapılır. Bu hizmet, web sitenizin içeriğiyle ilgili web kaynaklarına doğal bağlantıların yerleştirilmesini sağlar. Link inşası aşağıdaki oranlara göre aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir:
%40 Anchor Link / %50 Anchor Dış Link / %10 Marka Adı Linki

Günlük Sıralama Kontrolü

Web sitenizin Google indeksinde yer alan anahtar kelimelerde kaçıncı sırada çıktığı ücretsiz analytics uygulamamız ile günlük olarak güncellenir ve takip etmeniz sağlanır.
Starter SEO SEOLOG 9

Web Sitenizin Google Yükselmesi Mucize Değil

Yeni Nesil Yapay Zeka Teknolojileri ile SEO ve Dijital Pazarlama Yapıyoruz