SEOLOG-29-EKIM-LOGO

SEOLOG Ekibine Katılmak İster misin?

İş Başvuru Formu

Dijital dünyada kurumsal firmalar ve markalar için online çözümler sunan SEOLOG SEO Ajansı, belli dönemlerde farklı departmanları için yeni ekip üyesi arkadaşlara ihtiyacı duymaktadır. Eğer SEO, dijital pazarlama, Google Ads ve sosyal medya uzmanlığı gibi mesleklerde uzmanlığınız var veya staj yapacak bir ajans arıyorsanız iş başvuru formumuzu doldurmalısınız. 

Eğer sizde ekibimizde yer almak istersiniz, mesleğiniz SEO uzmanı, SEM/SMM uzmanı, PHP uzmanı, İçerik Yazarı, Grafiker, Video Editörü gibi dijital pazarlamayı ilgilendiren konulardaysa veya dönemsel staj yeri arayışı içindeyseniz aşağıdaki iş başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

SEOLOG'ta Kariyer

SEOLOG İş Başvuru Formu

Hızla gelişen dijital dünya, arama motorları ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının çeşitliliğinin artması sayesinde sürekli büyüyen bir ekip olarak hizmet kalitemizi arttırmaktayız. Bu sebeple belli dönemlerde yayınladığımız iş ilanlarımız da ihtiyaç duyduğumuz ekip arkadaşı için pozisyon, işin tanımı, beklediğimiz yeterlilik düzeyi gibi detayları belirtmekteyiz.

İş ilanlarımızı yayınlamadan önce daha önce bizim aramıza katılmak isteyen ve bize iş başvurusunda bulunan adaylara öncelik veriyoruz. Bu sebeple dijital dünyada iyi bir kariyer yapmak ve ekibimize katılmak isterseniz aşağıdaki iş başvuru formumuzu doldurmanız sizi diğer adaylardan bir adım öne geçirecektir.

Kurumsal ama amatör bir ruhla müşterilerine hizmet veren SEOLOG SEO Ajansı olarak, çok önemli olsa bile eğitim, yabancı dil, referanslar ve cv maddelerindeki diğer başlıklardan daha çok hem iş hayatında hemde özel hayatında dürüstlüğü her şeyden önde tutan, kendini sürekli geliştirmeyi hedeflemiş ve sahiplenme duygusuna sahip olan kişisel özelliklerin bizim için çok daha önemli olduğunu bilmelisiniz. Çünkü SEOLOG olarak sizi çok iyi bir SEO uzmanı, sosyal medya uzmanı veya sektörümüzün getirdiği diğer konularda eğitebilir, uzman yapabiliriz. 

SEO Fiyat Teklifi Al

Web sitenizin Google sıralamalarında yükselmeye başlamasını istiyorsanız hemen bizden “SEO Teklifi” alın. Başarılı sonuçlar elde etmek için SEOLOG’un uzmanlığına güvenin.

SEO_Teklifi_Popup_Form