SEO

SEOLOG olarak verdiğimiz bütün hizmetler, müşterilerimizin web sitelerinden elde ettiği gelirleri arttırmak üzerine kurulu oldu. Bu bağlamda müşterilerimizin başarı hikayelerinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerin temelinde SEO var. Fakat bu herkesin aynı SEO hizmetlerine ihtiyacı olduğu anlamına gelmez. Güvenilir uzmanlarımız ile ihtiyaçlarınıza uygun doğru planları ve stratejileri sunuyoruz.

SEO SEOLOG 1

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

Firmanızın, markanızın, e-ticaret sitenizin Google’da yükselmesi, istenilen arama terimlerinde rakiplerinizin önüne geçmesi için gerekli SEO çalışmalarını uluslararası partnerimiz SEMALT ortaklığıyla gerçekleştiriyoruz. (Seolog Semalt Türkiye Partneridir.)

İngilizce Search Engine Optimization kelimelerinin ilk harflerinden türetilen SEO teriminin Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu’dur. SEO ile amaç bir web sitesinin daha fazla ziyaret çekebilmesini sağlamaktır. Bunu sağlayabilmek için en büyük trafik kaynağı olan arama motorları hedeflenir ve web siteniz için tüm iyileştirme çalışmaları yapılarak organik trafiğin yükselmesi hedeflenir. Kullanıcı deneyimi için yapılan çalışmalar ile gelen ziyaretçilerin aradıklarını bulabilmeleri ve kalıcı olmaları sağlanır.


Neden SEO?

Web sitenize yapılacak düzenli SEO yani arama motoru optimizasyonu çalışmalarının size neler kazandıracağını biliyormusunuz?

Daha Fazla Organik Trafik İçin SEO

Daha fazla görünürlük kazandıkça, web sitesi ziyaretçilerinin sayısında bir artış görmeye başlayacaksınız.

Daha Fazla Potansiyel Müşteri İçin SEO

Ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgilenme olasılığı en yüksek olan kitleyi hedefleyebiliriz.

Daha Fazla Maddi Gelir İçin SEO

Hedeflenen potansiyel satışlardaki artış, bu potansiyel müşterileri ücretli müşterilere dönüştürmeyi kolaylaştırır.

Daha Fazla Büyümek için SEO

Hedeflenen potansiyel satışlardaki artış, bu potansiyel müşterileri ücretli müşterilere dönüştürmeyi kolaylaştırır.

Daha Fazla Marka Bilinirliği İçin SEO

Markanız müşterilerinizin sektördeki tüm rekabette düşündüğü marka olabilir.

Daha Fazla Güven ve Otorite İçin SEO

Arama sonuçlarının en üstüne geldiğinizde, müşterileriniz sizi endüstri otoritesi olarak görür.

SEO Ürünlerimiz

Değerli müşterilerimizin web sitelerinin arama motorlarında yükselebilmesi için yapay zeka teknolojisi ile çalışan SEO ürünlerimizi kullanıyoruz. Türkiye’nin en kapsamlı ve ücretsiz SEO paneli ile entegre bir şekilde çalışan yapay zeka teknolojimiz beyaz şapka SEO tekniklerine uygun, güncel Google SEO kriterlerini karşılayacak alt yapıdadır.

SEO panelimiz, sitenizin teknik SEO raporunu hazırlar, Google’da kaçıncı sıradayım sorusunun cevabını veren anahtar kelime sıra bulucu ile günlük olarak sıralamanızı listeler. Daha fazlası…

Starter SEO Hizmeti

Rekabeti düşük anahtar kelimelerde Google ve diğer arama motorlarında yükselmek için doğru tercih SEOLOG Starter SEO hizmetidir.

Starter SEO sizin için çalışır! Ekonomik fiyatlıdır, hızlı sonuçlar verir ve sektör ve rekabete bağlı olarak 3-12 ay arası düzenli çalışmada %100 verimlilik sağlar.

PRO SEO Hizmeti

Profesyonel SEO uzmanlarımız işletmeniz için özel olarak tasarlanmış arama motoru optimizasyonu ve web sitesi sıralama yükseltme hizmetlerine yönelik bireysel planları sizin adınıza geliştirir ve tüm işlemleri kendileri uygularlar.

Yapay zeka ve SEO uzmanlarımızın gücünü birleştiren Pro SEO hizmetimiz ile sitenizi Google’da yükseltmek sandığınızdan daha kolay olacaktır. Rekabeti yüksek anahtar kelimelerde hem yerel hem de ulusal SEO başarısı için Pro SEO hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

SEO Analizi

SEOLOG Seo Analiz aracı Türkiye’nin en gelişmiş sıra takip ve SEO Analiz aracıdır. Web sitenizin güncel SEO kurallarına uyup uymadığını, geliştirilmesi gereken bölümlerini ve arama motorlarında hangi kelimede kaçıncı sırada çıktığınızı ücretsiz ve günlük olarak görmenizi sağlar.

SEO Analiz aracı tamamen ücretsiz verilen bir hizmettir. (Seo danışmanlığı ve Backlink hizmeti hariç tamamen ÜCRETSİZDİR. )

SEO SEOLOG 2

Web Sitenizin Google Yükselmesi Mucize Değil

Yeni Nesil Yapay Zeka Teknolojileri ile SEO ve Dijital Pazarlama Yapıyoruz