SEOLOG-29-EKIM-LOGO

Hizmetlerimiz

SEOLOG Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı Olarak Aşağıdaki Hizmetleri Sunuyoruz...

NELER YAPIYORUZ?

Dijital Pazarlama Çözümleri

Dijital pazarlama, internet ve dijital teknolojilerin kullanımıyla işletmelerin müşterilerine daha etkili bir şekilde ulaşmalarını ve pazarlama hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlayan bir pazarlama stratejisidir.

SEO
(Arama Motoru Optimizasyonu)

SEOLOG SEO Ajansı, arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda uzmanlaşmış bir ajansdır ve en iyi SEO ajansları arasında yer almaktadır. SEOLOG, müşterilerine özel SEO stratejileri sunarak, web sitelerinin organik arama sonuçlarında en üst sıralarda yer almasını sağlar.

Web Tasarımı
(Geliştirme ve Programlama)

SEOLOG olarak 20 yılı aşan sektör tecrübemiz ile müşterilerimize kurumsal web tasarım çözümleri sunmaktayız. Hazırladığımız web siteleri yenilikçi, kullanıcı dostu, son teknolojileri içeren, arama motorlarının sevdiği SEO uyumlu profesyonel web siteleridir. Web tasarım çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye "Web Tasarım & Programlama" sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Sosyal Medya
(Sosyal Medya Hesap Yönetimi)

Sosyal medya yönetimi; hedef kitle analizi, özel stratejiler, içerik oluşturma ve paylaşım planlaması, yorumların takibi, influencer ve fenomenler ile işbirlikleri, performans ve geri dönüşümleri ölçüp raporlama ve daha fazlasını içeren komplike bir disiplindir. SEOLOG olarak müşterilerimizin sosyal medyanın gücünden en verimli şekilde yararlanabilmelerini sağlamaktayız.

E-Ticaret Sitesi Kurulu ve
Pazaryeri Entegrasyonu (ENTiGO)

SEOLOG olarak e-ticaret sektörünün gerektirdiği farlı operasyonlarda yer almış ekibimiz ve deneyimimiz ile A'dan Z'ye e-ticaret danışmanlığı ve e-ticaret yönetim hizmeti sunmaktayız. Detaylar için e-ticaret yönetimi ve danışmanlığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik
(Grafik Tasarım & Foto & Video)

Profesyonel fotoğraf ve video çekimi ile dijital dünyada hizmet ve ürünlerinizi web sitenizde, sosyal medya hesaplarınızda, pazar yeri mağazalarınızda veya farklı mecralarda kullanabilirsiniz. 4K, 8K ve profesyonel drone çekimi ile tanıtım filmlerinizi hazırlıyoruz.

Reklam Yönetimi
(SEM ve SMM Reklam Yönetimi)

Google Ads, Google'ın reklam platformudur ve işletmelerin ürünlerini, hizmetlerini ve web sitelerini Google arama sonuçları sayfalarında, diğer web sitelerinde ve mobil uygulamalarda reklam olarak göstermelerini sağlar.

SEO Fiyat Teklifi Al

Web sitenizin Google sıralamalarında yükselmeye başlamasını istiyorsanız hemen bizden “SEO Teklifi” alın. Başarılı sonuçlar elde etmek için SEOLOG’un uzmanlığına güvenin.

SEO_Teklifi_Popup_Form