fbpx

Advanced SEO

  Project Description

  SEO, Sosyal Medya ve Google ADS Hepsi Advanced SEO'da

  Advanced SEO ile Dijital Pazarlama Stratejinizi Şekillendiriyoruz

  SEOLOG Advanced SEO paketi dijital pazarlamanın en önemli alt dalları olan SEO, Google Ads, Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Reklamlarını tek pakette birleştiren bir hizmettir.

  Farklı Firmalardan Hizmet Almaya Son

  Advanced SEO paketimiz sayesinde markanız firmanız için farklı firmalardan hizmet almanız gerekmez. Dijital dünyada ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek pakette birleştirdik.

  Tüm Dijital Pazarlama İşlerinize Talibiz

  SEOLOG Advanced SEO paketi ile tüm dijital pazarlama işlerinize talibiz. Advanced SEO web siteniz için SEO, Google reklamları, sosyal medya hesaplarınızın yönetimi, sosyal medya reklamlarınızın planlanlanması ve danışmanlık hizmetlerinin tamamını kapsar.

  Yükselmenin En Kolay Yolu PRO SEO

  SEOLOG Advanced SEO ile Aşağıdaki Hizmetlere Sahip Olursunuz

  Advanced SEO Neleri Kapsar?

  Dijital dünyada yükselmek, marka bilinirliğinizi arttırmak, potansiyel müşterilerinize erişebilmek için dijital dünyanın tüm nimetlerinden yaralanmak gereklidir. Özellikle yeni markalar, e-ticaret siteleri, yeni girişimler kendilerini çevrimiçi dünyada tanıtabilmek için dijital pazarlamanın tüm nimetlerini kullanmalıdır.

  Advanced SEO paketimiz ile çevrimiçi dünyada ihtiyacınız olan temel hizmetlerin tümünü birleştirdik. Advanced SEO web sitenizin kurulması ile başlayan 360 derece hizmet anlayışı ile hareket eden komple bir dijital hizmetler bütünüdür.

  Advanced SEO paketimiz ile dijital pazarlama kapsamına giren tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında sunuyoruz. Markanızın firmanızın projenizin ihtiyaç duyacağı bu çalışmaları tek elden yürütebilmeniz zamandan ve paradan tasarruf yapmanızı sağlayacaktır.

  • Markanız firmanız felsefesine ve hedeflerine yönelik analizler ve raporlar
  • Markanız firmanız mesajlarını hedef kitleye ulaştıracak özel analizler ile dijital pazarlama stratejileri
  • Web sitenizin arama motorlarında yükselebilmesi için gerekli SEO optimizasyonunun yapılması
  • Web sitenizin içeriklerinin optimizasyonu eksik içeriklerin giderilmesi
  • Sosyal medya hesaplarınızın oluşturulması, düzenlenmesi ve yönetilmesi
  • Google ADS reklamlarınızın optimizasyonu ve verimliliğinin arttırılması
  • Sosyal medya reklam hesaplarınızın optimizasyonu, birbirine koordineli şekilde çalışabilmesinin sağlanması ve verimliliğinin arttırılması
  • Size özel imzanızı taşıyan dijital dünyada kullanımınıza özel grafik çalışmaları
  • Düzenli raporlamalar
  Advanced SEO seo2 dots group

  SEOLOG Advanced SEO Paketi ile Rakiplerinizden Bir Adım Öne Geçin

  Advanced SEO ile Dijital Çözümleri Bizi Bırakın

  MBT Bilişim Teknolojileri olarak 1999 senesinde başladığımız dijital yolculuğumuz SEOLOG markası ve Karat A.Ş. firma ünvanımız ile devam ediyor. Yani yaklaşık 22 yıldır çevrim içi dünyadayız ve firmalara, markalara yeni projelere dijital dünyada destek oluyoruz. 22 yıllık süreçte çalıştığımız onlarca sektör, yüzlerce proje ile hem reelde hem de çevrimiçi dünyada kreatif düşünme, pazarlama, iletişim gibi bir çok konuda büyük tecrübelere sahip olduk. Sahip olduğumuz bu tecrübeleri kendimize saklamak yerine müşterilerimiz ile paylaşmak, "Biz Bu Projeye Daha Fazla Ne Katabiliriz" diye sormak bizi SEOLOG yapan temellerin başında gelmektedir.

  SEOLOG Advanced paketi tüm bilgi birikimimiz ve tecrübemize sahip olacağınız bir hizmettir. Uçtan uca hizmet anlayışı ile a'dan z'ye yanınızdayız.

  Web Sitesi Optimizasyonu

  SEOLOG Advanced paketi ile mevcut web sitenizi güncel web teknolojileri, yazılım dilleri ile modern, farklı cihazlar ile uyumlu, SEO alt yapısı tamamlanmış, hızlı ve kullanıcı memnuniyeti en üst seviyeye çıkmış bir site haline getirip, ziyaretçilerinizin ve rakiplerinizin gözünde itibarınızı arttırıyoruz. Uzman webmaster arkadaşlarımız ile kısa sürede büyük sonuçlar alabilmek adına çalışırız. Gerektiği durumlarda web sitenizi en baştan tasarlarız.

  SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

  Advanced SEO paketimiz ile Pro SEO kapsamında yaptığımız tüm arama motoru optimizasyon hizmetine sahip olursunuz. Web siteniz Google’da yükselir, marka bilinirliğiniz artar, organik trafikle birlikte gelirlerinizde artmaya başlar. Ayrıca SEOLOG SEO yazılımımızın tüm özellikleri kullanımınıza açılır.

  Sosyal Medya Hesaplarınızın Yönetimi

  Dijital pazarlamanın olmazsa olmazlarından olan sosyal medyadan tam anlamıyla faydalanabilmek potansiyel müşterilerinize erişebilmenizin başka bir yoludur. SEOLOG Advanced SEO ile Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin ve Pinterest hesaplarınız kurulur. Size özel hale getirilerek hesaplar arası entegrasyonlar tamamlanır. Yapılacak anlaşmaya istinaden tüm paylaşımlarınız imzanız ile hazırlanır ve planlanan saatlerde paylaşılır.

  Google Ads Reklamları

  Dijital dünyada pazar payı en büyük markalar dijital pazarlamanın tüm nimetlerinden doğru şekilde faydalanabilenlerdir. Google Partner olan firmamız Advanced paketini satın alan müşterilerimizin Google ADS reklamlarını da organize etmektedir. Reklamlarınızın ilk kurulumunu yapıp, potansiyel hedef kitlenize uygun reklamlar oluşturarak yayınlarız. Sizin yerinize reklam bütçenizi kendi bütçemiz gibi görerek minimum bütçe ile en büyük geri dönüşümü almanız için çalışırız.

  Sosyal Medya Reklamları (SMM)

  Arama motorları dışında farklı platformlarda milyonlarca potansiyel müşteriniz bulunmaktadır. Üstelik sosyal medya sitelerinin kullanıcı tipide oldukça farklıdır ve farklılaşmaya da devam etmektedir. Örneğin bir grup kitleyi Facebook içinde bulamazsınız. Çünkü bu grup zamanını Tiktok veya Instagram’da geçiriyordur. Advanced SEO paketimizi satın alan müşterilerimizin farklı sosyal medya sitelerindeki reklamlarının kurulumundan, reklamların hazırlanması ve takibine kadar tüm işlerini üstlenmekteyiz.

  22 Yıllık Tecrübe ile Danışmanlık

  SEOLOG temelleri 1999 yılında atılmış bir firmadır. Bir çok sektörde yüzlerce web sitesi, uygulama yaparak kazandığı bu bilgi birikimini sizlerle paylaşmaktan gurur duymaktayız. Güncel web teknolojileri, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama teknikleri ve özellikle SEO konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarından biriyiz. Advanced SEO paketimiz ile tüm bu bilgi birikimine ek olarak size özel araştırmalara ve raporlara sahip olursunuz. Çevrimiçi dünyada her türlü sorunuzda size bir telefon, mail kadar yakın oluruz.

  SEOLOG SEO Yazılımı ile Rakiplerinizin Önüne Geçin

  Arama Motoru Optimizasyonunu Otomatik Olarak Sağlayan SEO Yazılımımız ile Bugün Tanışın

  Güncel SEO Teknikleri & İç SEO Analizi & Dış SEO Analizi & Rakip Analizi & Anahtar Kelime Analizi & Google Sıra Takibi & Ücretsiz Raporlama ve Çok Daha Fazlası

  Advanced SEO

  SEOLOG SEO Paneli içinde bulunan Google Sıra Bulucu özelliği ile web sitenizin hangi anahtar kelimede kaçıncı sırada çıktığını kolaylıkla takip edebilirsiniz. SEOLOG botları sitenizi ziyaret eder, siteniz ile alakalı anahtar kelimeleri otomatik olarak belirler ve size takip etmeniz için önerir. Önerilen anahtar kelimeler dışında sizde istediğiniz kadar anahtar kelimeyi Google Sıra Bulucusuna ekleyebilirsiniz. Takibini yapmak istediğiniz tüm anahtar kelimeleri dünya çapında 355 farklı Google versiyonundaki sıralamasını görebilirsiniz. Örneğin Almanya'daki sıralamalarınızı merak ediyorsanız sıra bulucu ayarlarından Google.de'yi seçebilirsiniz.

  SEOLOG Google Sıra Bulucu'nun en büyük özelliklerinden biri de sisteme kayıt olup anahtar kelimeleri eklediğiniz tarihten itibaren saklamasıdır. Bu sayede ilerleyen günlerde geçmiş ile şimdiki durumunuzu karşılaştırabilir ve SEO çalışmalarının durumunu, olumlu olup olmadığını analiz edebilirsiniz.

  SEOLOG Google Sıra Bulucu 100 anahtar kelimeye kadar tüm herkes için ücretsizdir. Müşterilerimizde ise herhangi bir anahtar kelime kısıtlaması yoktur.

  SEO çalışmalarında en çok zaman işlerden biride rakip analizi yapabilmektedir. Rakipleriniz kimler? Google sıralama sonuçlarında sizden üstte mi? Yoksa sizden altta mı? Çıkıyor... Bu sorunu SEOLOG SEO Paneli içinde bulunan Rakipler bölümünü kullanarak ücretsiz ve kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Yabancı bir çok SEO aracı bu hizmet için yüzlerce $ istersen SEOLOG SEO Paneli ile bu hizmeti tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

  SEOLOG SEO Paneli içindeki Rakipler bölümü 100 anahtar kelimeye kadar tüm herkes için ücretsizdir. Müşterilerimizde ise herhangi bir anahtar kelime kısıtlaması yoktur.

  Advanced SEO
  Advanced SEO

  SEOLOG SEO Paneli'ni kullanarak web siteniz ile ilgili raporları bir kaç tıklama ile anında alabilirsiniz. İsterseniz raporlarınızı planlayarak belirlediğiniz günlerde düzenli olarak mail ile size veya istediğiniz bir müşterinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. SEO Paneli ile aldığınız raporları XLS/CSV/PDF gibi formatlarda indirebilirsiniz.

  SEOLOG SEO Paneli altındaki WEB SİTESİ ANALİZİ bölümünü kullanarak web sitenizin SEO açısından genel analizini çıkarabilir ve bunu yine sıralama raporlarında olduğu gibi çok detaylı bir şekilde indirebilirsiniz.

  SEOLOG SEO Panelimizin önemli özelliklerinden biri de oluşturduğunuz raporlarda kendi logonuzu kullanabilmenizdir. Bu sayede müşterileriniz için hazırlayacağınız raporlarda kendi logo, adres gibi bilgilerinizi kullanabilirsiniz.

  Bağlantı oluşturma SEO çalışmalarının olmazsa olmazlarından olan kriterlerdendir. Eskiden Google algoritması web sitene gelen bağlantı sayısını dikkate almaktaydı. Ancak Google Penguin güncellemesinden sonra gelen bağlantının kalitesi, kullanıcıların bu bağlantılar ile sitenize gelip gelmediği, bağlantı veren sitenin sektörünüz ile alakalı olup olmadığı gibi farklı kriterleri de dikkate almaya başladı. Yani bağlantı oluşturma (Backlink alma) konusunda daha dikkatli olmak gereklidir.

  SEOLOG SEO yazılımı anahtar kelime sıralaması, rakip analizi dışında yapay zeka teknolojisi le planlı ve bir şekilde backlink oluşturmaktadır. Siteniz ile alakalı sektörlerden bulunan dünya çapında yüzbinlerce partner sitelerimizden hedef anahtar kelimelerinizi ve hedef sayfanızı dikkate alarak geri linkler oluşturmaktadır. Partner sitelerimizden oluşturulan backlinkler tamamen Google yönergelerine uygun şekilde yapılmaktadır.

  Advanced SEO

  SEOLOG SEO Yazılımı ile ÜCRETSİZ SEO Analizi

  Arama Motoru Optimizasyonunu Otomatik Olarak Sağlayan SEO Yazılımımız ile Bugün Tanışın

  Güncel SEO Teknikleri & İç SEO Analizi & Dış SEO Analizi & Rakip Analizi & Anahtar Kelime Analizi & Google Sıra Takibi & Ücretsiz Raporlama ve Çok Daha Fazlası