fbpx
  Project Description

  Google'da Yükselmenin En Kolay Yolu Pro SEO

  SEOLOG Pro SEO Paketi İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm

  SEOLOG Pro SEO paketi rekabetin ve rakiplerinizin güçlü olduğu sektörler için tasarlanmıştır. Tam hizmet SEO kapsamında SEO açısından web sitenizin tüm ihtiyaçları karşılanır. Bu hizmette yapay zeka ile çalışan SEO yazılımımız ile SEO uzmanlarımız bir arada çalışır.

  Rakipleriniz Güçlü ve Google'da Yükselemiyor Musunuz?

  SEOLOG Pro SEO rekabetin yüksek olduğu sektörler için tasarlanmış Google ile çok iyi haberleşen yapay zeka teknolojisi ve SEO uzmanlarını bir araya getiren mükemmel bir SEO paketidir.

  Web Sitenizin Potansiyelini Ortaya Çıkarın

  SEOLOG Pro SEO ile web sitenizin Google'da görünürlüğünü arttırarak gerçek gücünü ortaya çıkarabilirsiniz. Başta e-ticaret olmak üzere rekabetin yüksek olduğu bir çok sektörde Pro SEO paketimiz ile yanınızdayız.

  SEOLOG Pro SEO paketi

  SEOLOG Pro SEO Müşterilerimiz Aşağıdaki Hizmetlere Sahip Olur

  Pro SEO Neleri Kapsar?

  Konusunda uzman profesyonel SEO uzmanlarımız firmanız, markanız için özel olarak tasarlanmış SEO stratejileri ile arama motorlarında rakiplerinizin önüne geçmeniz için çalışırlar. Web siteniz için yapılacak çalışma hem yapay zeka teknolojisi ile çalışan SEO yazılımımız, hem de SEO uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. SEOLOG Pro SEO paketimiz ile Google organik arama sonuçlarında en üst sıralarda yer alacak ve internette belirli ürün veya hizmetler için arama yapan kişiler sizi daha rahat bulacaktır.

  Pro SEO paketimiz çevrimiçi dünyada rekabetin yüksek olduğu sektörler, anahtar kelimeler için özel olarak tasarlanmış bir SEO paketidir. Pro SEO paketimiz Starter SEO paketimize göre daha kapsamlı özellikleri içerir. Pro SEO paketimiz içinde SEO yazılımımız dışında konusunda uzman ekibimiz de devreye girer. Uzman ekibimiz sitenizin iç ve dış SEO optimizasyonunu detaylı bir şekilde analiz eder ve gerekli düzenlemeleri yapar.

  SEOLOG Starter SEO 1 Adım

  SEOLOG Pro SEO paketini satın aldıktan sonra web adresinizi proje olarak SEO panelimize ekleriz. Ekleme işleminden sonra SEOLOG botları web sitenizi anında ziyaret eder ve taramaya başlar. Tarama işlemi sonucunda web siteniz ile alakalı alakalı anahtar kelimeleri listeleyerek bir sonraki adıma geçmemizi ister. Bir sonraki adımda SEO yazılımımızın belirlediği anahtar kelimelere artı olarak aranma hacmi yüksek, dönüşüm oranını arttıracak alakalı anahtar kelimeler projenize eklenir. Pro SEO paketimizde çalışılan anahtar kelimelerde sınırlama yoktur.

  SEOLOG Starter SEO 2 Adım

  SEOLOG SEO paneline eklenen projeniz/web siteniz kendi SEO aracımız ve farklı konulara odaklanmış 3. taraf profesyonel SEO araçları ile analiz edilir. Bu analizler iç ve dış SEO, rakip analizi, anahtar kelime sıralaması gibi farklı verileri içerir.

  Yapılan Analizler

  • Geleceğe yönelik uygun stratejiler oluşturmak için sitenin Google yönergelerine göre kontrolü.
  • En geniş hedef kitleye erişebilmek için site içeriğine en uygun ticari anahtar kelimelerin seçimi.
  • Web sitesinin yapısının analizi ve anahtar kelimelerin bu yapıya uygun olarak dağılımı.
  • Rakipler hakkında bilgi toplanması.

  Seolog Starter Seo 3 Adım

  SEO uzmanlarımız sitenizin dahili optimizasyonunu yapmaya başlar. Burada amaç Google ve diğer arama motorlarının sıralama sonuçlarını etkileyen sıralama kriterlerinin yerine getirilmesidir. Bu SEO kriterleri rakipleriniz karşısında sizi bir adım öne taşıyacak düzenlemelerdir.

  Bildiğiniz gibi bize göre SEO web sitenizin Googleca konuşabilmesidir. Dahili optimizasyon yani iç SEO çalışmaları web sitenize Googleca öğretmektir. Eğer web siteniz Google’ın dilini ne kadar iyi konuşabilirse hem kendini Google’a anlatabilir hem de O’nu çok daha iyi anlayabilir.

  SEO uzmanlarımız dahili optimizasyon çalışmalarında aşağıdaki işlemleri gerçekleştirir.

  • Site hızının kontrol edilip gerekli iyileştirmelerin yapılması.
  • Farklı mobil cihazlarda sitenin kontrolü ve mobil uyumluğun sağlanması.
  • Hedeflenen anahtar kelimelere uygun meta etiketlerin oluşturulması.
  • HTML kodlarının kontrol edilerek, geliştirilmesi ve arama motorlarının anladığı meta etiketlere göre uygun düzenlemelerin yapılması.
  • Görsellerin alt etiketlerinin kontrol edilmesi ve eksiklerin giderilmesi.
  • Dış bağlantıların kontrolü ve gereksiz bağlantıların kapatılması.
  • Gerek duyulması halinde SEO’ya uygun içeriklerin yazılması.
  • 404 hatası döndüren kırık linklerin kaldırılması veya yeni sayfalara 301 yönlendirmelerinin yapılması.
  • Hedef anahtar kelimeler de dikkate alınarak kullanıcı deneyimini arttırabilmek için gerekli iç linklerin düzenlenmesi.
  • Arama motorlarının siteyi doğru şekilde anlayabilmesi için robots.txt, .htaccess dosyalarının düzenlenmesi.
  • Arama motorlarının web sitesini doğru indekslemesini sağlayabilmek için sita haritalarının oluşturulması veya düzenlenmesi.
  • Sosyal medya bilinirliğinin arttırılması için sosyal medya düğmelerinin yerleştirilmesi. Olmayan sosyal medya sitelerinin açılması.
  • Arama motorları web yöneticisi araçlarına web sitesinin eklenmesi ve gerekli ayarlamaların yapılması.

  Starter SEO - 4. ADIM

  Google algoritması web sitelerini sıralarken bir çok kriteri dikkate almaktadır. Bu kriterler içinde sitenize gelen kaliteli backlinkler de bulunmaktadır. Sitelerin içeriği ve hedef kitlesine göre backlinklerin önemi %60-70’lere kadar çıkabilmektedir. Özet olarak kaliteli backlinkler Google gözünde sitenizin otoritesini etkilediği için önemli bir sıralama kriteridir.

  SEOLOG PRO SEO paketi ile web sitenizi yükseltecek kaliteli backlinkler 2 şekilde sağlanmaktadır.

  1- SEOLOG SEO yazılımı ile hedef anahtar kelimeler dikkate alınarak partner sitelerimiz üzerinden otomatik olarak backlinkler oluşturulur. Oluşturulan bu backlinklerin tamamı kaliteli ve sektörünüze uygun partner sitelerimiz üzerinden olur. SEOLOG partner sitelerinin sayısı dünya çapınca 200.000’in üzerindedir. Oluşturulan backlinklerin tamamı Google arama motoru yönergelerine uygundur.

  2- SEO uzmanlarımız marka bilinirliğinizi arttırmaya yönelik firma rehberleri, sizinle aynı kategorideki blog siteleri, yerli arama motorları, sosyal medya siteleri vb. gibi platformlardan geri bağlantılar oluşturmak için manuel çalışmalar yapar. Yapılan bu çalışmalar tamamen organik bir şekilde yapılır ve günlük belli sayılarda olacak şekilde ilerler.

  Seolog Starter Seo 5. Adım

  SEO hizmetlerimizin temelini oluşturan SEO yazılımımız sitenizin içeriği, yükselmek istediğiniz anahtar kelimeler, hedef ülkeniz ve sitenizin mevcut durumu gibi onlarca kriteri dikkate alarak sitenizi yükseltmek için 7/24 hiç durmadan çalışır.

  SEO’da zaten başarıyı getiren bir etkende yapılan çalışmanın sürekliliği ve istikrardır.

  SEO yazılımımız Pro SEO paketimize göre hazırlanmış, güncel Google yönergeleri ile harmanlanmış özel bir algoritmaya sahiptir.

  SEOLOG SEO Analizi

  SEOLOG Pro SEO paketimiz sitenizin potansiyelini en üst seviyeye çıkarmak için hazırlanmıştır. SEO uzmanlarımız sizin yerinize sürekli sitenizin analizini yapar ve anında müdahalelerde bulunur. İçiniz rahat olsun size hiç bir iş bırakmayız…

  Sizin sadece SEOLOG SEO paneline girip yükselişinizi izleyin.

  Pro SEO seo2 dots group

  İşinizi Büyütmek ve Bulunabilirliğini Arttırmak İçin Daha Fazla Beklemeyin!

  Pro SEO ile Kazanırsınız

  Pro SEO paketimiz ile orta ve yüksek rekabeti olan sektörlerde yükselmeniz için tasarlanmıştır. Dünyanın önde gelen SEO firmalarından biri olan Semalt Frenchise Ortağı olan firmamız arama motorlarında yükselmeniz için gereken tüm desteği vererek başarınızı garantiler. Semalt ortaklığımız ile birlikte bugüne kadar yaklaşık 5400 web sitesi Pro SEO hizmeti satın aldı ve almaya devam ediyor.

  Gelişmiş Optimizasyon

  Web sitenizi SEO standartları ile tam uyumlu hale getirmek için SEO uzmanlarımız iç ve dış site optimizayonunu sağlayacak, hataları düzeltecek, SEO metinlerini yazacak ve sonuçta online işleriniz çok daha başarılı hale gelecektir.

  PRO SEO ile Kârlı Yatırım

  Pro SEO işletmeniz, markanız ve geleceğiniz için çok kârlı ve avantajlı bir yatırımdır. Google’da üst sıralarda yer almak yatırım maliyetinizin %700’lere kadar geri dönmesini sağlar. Pro SEO paketimiz web sitenizi Google’da yukarılara taşıyarak web sitenizin potansiyel gücünü ortaya çıkaracaktır.

  Hızlı Etkili Kalıcı Çözüm

  Pro SEO paketimiz kapsamında yapılan tüm işlemler organik büyümenizi sağlayacak hızlı, etkili çözümler sunar. Sitenize özel algoritmasıyla SEO yazılımımız ve size özel stratejiler ile SEO uzmanlarımız sadece size odaklanır. Yapılan tüm çalışmalar kalıcı çözümler sunarak yükseldiğiniz yerde kalmanızı sağlar.

  PRO SEO Hakkında Sık Sorulan Sorular

  SEO paketlerimizde anahtar kelime sınırlaması yoktur. SEO çalışmasının bir kaç anahtar kelimeye odaklanması kesinlikle doğru değildir.
  SEOLOG SEO paketlerinin tümünde SEO yazılımımız tarafından sağlanan otomatik olarak sağlanan geri linkler bulunur. Pro SEO paketimizde ise yazılımımız dışında SEO uzmanlarımız tarafından düzenli doğal backlinkler oluşturulur. SEO uzmanlarımızın oluşturduğu doğal linklerin tümü manuel olarak yapılmaktadır. Oluşturulacak geri bağlantılar aylık 100 ile 2000 arasındadır. Bu bizden aldığınız SEO paketine ve sektörünüzün rekabetine göre değişiklik göstermektedir.
  Pro SEO paketimizi alan müşterilerimizin site içi optimizasyonları ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu site içi optimizasyon güncel Google yönergelerine göre hazırladığımız SEO kontrol listemiz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Site içi teknik düzenlemeleri ve site içi optimizasyonları kapsar. Optimizasyon sonrası web siteniz Googleca konuşabilecektir. Bu sayede Google'ı anlayıp ona kendini anlatabilecektir.
  Bu konuda direkt olarak şu paketi satın alın dememiz doğru olmaz. Bizimle iletişime geçip ihtiyaçlarınızı belirleyerek birlikte karar vermemiz en doğrusu olacaktır.
  SEO uzun vadede getirisi yüksek olan bir yatırımdır. SEO yatırımlarının geri dönüşü %700'lere kadar çıkabilmektedir. Başarılı SEO çalışmaları raporlar, analizler, planlama gibi bir çok adımı kapsamaktadır. Diğer yandan hedef anahtar kelimelerde sizin için yapılan analizler rakipleriniz içinde yapıldığını unutmamalısınız. Rakiplerinizin önüne geçebilmek için onlardan daha iyi olmak, organik aramalardan gelen kullanıcıları sitenizde tutabilmek, markanızın dijital dünyada aranabilmesini sağlamak gereklidir. Tüm bunları yaparken sürecin doğal olarak ilerlemesi gerekmektedir. Yukarıdaki sebeplere benzer sebeplerden dolayı SEO çalışmaları genelde 3-6 aylık süreçlerde tamamlanır. Zorlu sektörlerde ise bu süre 1 yılı bulabilir.
  Her anahtar kelime için yükselme şansı vardır. Yükselmek istediğiniz anahtar kelimeyi ve web sitenizin adresini bize bildirirseniz bu sorunuzu daha kesin cevaplar verebiliriz. Sitenizin mevcut durumu, rakipler, içerikleriniz gibi onlarca farklı kriteri analiz etmeden size cevap vermemiz doğru olmayacaktır.
  Yeni site sahiplerinin SEO çalışması yapması günümüzde kesinlikle bir zorunluluktur. Hatta yeni açılan sitenizin iç SEO kontrolünün projenizin başında yapılması ileride yaşayabilecek sorunlarla karşılaşmadan çözülmesini sağlar. Özet olarak yeni sitelerin SEO yapması günümüzde lüks değil kesinlikle bir ihtiyaçtır.
  SEOLOG olarak İstanbul merkezli olmamıza karşı farklı Türkiye dışında farklı ülkelerden projelerinde yönetimini sağlamaktayız. İstanbul Güneşli'deki merkez ofisimiz dışında Beşiktaş Fulya ofisimizde bulunmaktadır. Türkiye dışında Çekya Brno, İran ve Ukrayna Kiev'de de ofislerimiz mevcuttur.
  Yaptığımız tüm SEO çalışmaları arama motorları yönergelerine uygun beyaz şapka SEO teknikleridir. Bu sebeple çalıştığımız hiç bir projede spam riski yoktur.
  Pro SEO paketimiz aslında tüm siteler için uygun bir pakettir ve e-ticaret siteniz için Pro SEO paketimizi kullanabilirsiniz. Asıl sorun çalışma SÜRE'sini belirleyen sektörünüzdeki rekabet, bu rekabette sitenizin bulunduğu mevcut yer, satışını yaptığınız ürünlerdeki rakipleriniz ve sitenizdeki ürünlerin sayısıdır. Bu etkenler dikkate alındığında 6-12 ay arası bir SEO çalışması oldukça verimli olacaktır.
  Pro SEO paketimizin en önemli özelliği yapılması gereken çalışmaların büyük bölümünün SEO uzmanlarımız tarafından sizin için yapılmasıdır. Diğer yandan dünya üzerinde kabul görmüş SEO yazılımımızın size özel 7/24 çalışan algoritmasıdır. SEO yazılımımız sektörünüze ve sitenizin kategorisine uygun işlemler yaparken, SEO uzmanlarımız sitenizi güncel Google yönergelerine uygun hale getirir. Sitenizin, rakiplerinizin, sektörünüzün analizini yaparak işe başlar ve bir yol haritası çıkarır. Bu yol haritasına sadık kalarak manuel dış link çalışmaları yapar, gerekli içerikleri organize eder, iç SEO hatalarını giderir, link yapınızı düzenler, marka bilinirliğini arttırır ve sürekli güncel durumu kontrol ederek size düzenli raporlar sunar. Bu çalışmalar sayesinde siteniz hızlı bir şekilde Google'da üst sıralara çıkar.
  SEOLOG olarak tüm SEO paketlerimizde minimum çalışma süremiz 6 aydır ve tüm müşterilerimiz ile 3+3 opsiyonu ile 6 aylık sözleşme imzalayarak projelere başlamaktayız. İlk 3 ay sonunda iki tarafında sözleşmeyi iptal etme hakkı bulunur. SEO istikrarlı bir şekilde ilerlemesi gereken çalışmaları kapsamaktadır. Bir kaç aylık çalışmalar ile kazanılan başarılar gelip geçici başarılardır ve kalıcılığı asla yoktur. Bu sebeple en az 6 aylık bir çalışma ile başlamak ve rekabete, sitenin büyüklüğüne göre çalışmanın 1 yıla kadar uzatılmasını gerektiğini düşünmekteyiz. Pro SEO paketimizi satın almak veya daha fazla bilgi için bizi arayabilir veya 0542 345 1980 numaralı Whatsapp hattımızdan yazabilirsiniz.
  SEO çalışmalarında süre hedeflenen anahtar kelime gruplarının rekabeti, sitenizin mevcut pozisyonu, içeriklerin kalitesi, daha önce Google'dan bir ceza alıp almadığınız gibi etkenleri göz önüne alınarak hesaplanmaktadır. Fakat Pro SEO paketimizde ortalama rekabetteki kategoriler için 3-6 ay arası çalışmaların büyük bölümünde başarılı sonuçları alınmaktadır. Sitenizdeki hareketlenmeyi çalışmaya başladığımız ilk ay içinde fark edebilirsiniz.
  Öncelikle bilinmesi gereken; Google gibi büyük arama motorlarının 200'den fazla sıralama faktörü vardır. Arama sonuçlarını sıralarken bu sıralama faktörlerini dikkate alır ve hangi sitenin kaçıncı sırada çıkacağını bu şekilde belirler. SEO açısından diğer önemli bir unsurda arama motorlarının kendilerini sürekli güncellemesidir. Arama motorları için çok önemli bir kriterin ertesi gün hiç bir önemi kalmaması sektörümüzde sürekli yaşanan bir durumdur. SEOLOG olarak çalıştığımız büyük küçük her projeyi bu bilinçle ele alıyoruz. Üst sıralarda yer alabilecekmiyim sorusunun cevabı EVET'tir. Fakat buradaki asıl sorun SÜRE'dir. Hedeflenen anahtar kelime gruplarının rekabeti, sitenizin mevcut pozisyonu, içeriklerin kalitesi, daha önce Google'dan bir ceza alıp almadığınız gibi etkenleri göz önüne almamız gerekmektedir. Bazı projelerde 15-20 gün içinde gözle görülür başarılar sağlayabilirken bazı projelerimizde 5-6 aylık süreçlerde başarılı sonuçlar almaya başlamaktayız.
  Pro SEO paketimiz hedefe yönelik ve kendine özgü stratejileri olan bir hizmettir. Çalışma yapılan sektör baz alınarak geliştirilen stratejiler ile kısa sürede büyük kazanımlar sağlamayı hedefleriz. Bu kazanımlar öncelikle arama motorlarında görünürlüğünüzün, bulunabilirliğinizin artmasını sağlamaktır. Hedeflenen anahtar kelimelerde yükselmeniz sitenizin trafiğinin artması, reklam maliyetlerinizin azalması, potansiyel müşterilerinizin siz daha kolay bulması gibi faydalar sağlar. Diğer taraftan tüm SEO çalışmalarımız ileri dönük yapılan çalışmalardır ve kalıcılık sağlar.
  Pro SEO paketimiz orta ve üstü rekabeti olan sektörler, kurumsal firmalar, yeni girişimler için uygundur. Rekabetin çok fazla olduğu pazaryeri ve e-ticaret siteleri, anlık güncellenen haber sitelerinin dinamikleri farklı olduğundan dolayı tam verim için Advanced SEO paketimizi tavsiye etmekteyiz.

  SEOLOG SEO Yazılımı ile Rakiplerinizin Önüne Geçin

  Arama Motoru Optimizasyonunu Otomatik Olarak Sağlayan SEO Yazılımımız ile Bugün Tanışın

  Güncel SEO Teknikleri & İç SEO Analizi & Dış SEO Analizi & Rakip Analizi & Anahtar Kelime Analizi & Google Sıra Takibi & Ücretsiz Raporlama ve Çok Daha Fazlası

  Pro SEO

  SEOLOG SEO Paneli içinde bulunan Google Sıra Bulucu özelliği ile web sitenizin hangi anahtar kelimede kaçıncı sırada çıktığını kolaylıkla takip edebilirsiniz. SEOLOG botları sitenizi ziyaret eder, siteniz ile alakalı anahtar kelimeleri otomatik olarak belirler ve size takip etmeniz için önerir. Önerilen anahtar kelimeler dışında sizde istediğiniz kadar anahtar kelimeyi Google Sıra Bulucusuna ekleyebilirsiniz. Takibini yapmak istediğiniz tüm anahtar kelimeleri dünya çapında 355 farklı Google versiyonundaki sıralamasını görebilirsiniz. Örneğin Almanya'daki sıralamalarınızı merak ediyorsanız sıra bulucu ayarlarından Google.de'yi seçebilirsiniz.

  SEOLOG Google Sıra Bulucu'nun en büyük özelliklerinden biri de sisteme kayıt olup anahtar kelimeleri eklediğiniz tarihten itibaren saklamasıdır. Bu sayede ilerleyen günlerde geçmiş ile şimdiki durumunuzu karşılaştırabilir ve SEO çalışmalarının durumunu, olumlu olup olmadığını analiz edebilirsiniz.

  SEOLOG Google Sıra Bulucu 100 anahtar kelimeye kadar tüm herkes için ücretsizdir. Müşterilerimizde ise herhangi bir anahtar kelime kısıtlaması yoktur.

  SEO çalışmalarında en çok zaman işlerden biride rakip analizi yapabilmektedir. Rakipleriniz kimler? Google sıralama sonuçlarında sizden üstte mi? Yoksa sizden altta mı? Çıkıyor... Bu sorunu SEOLOG SEO Paneli içinde bulunan Rakipler bölümünü kullanarak ücretsiz ve kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Yabancı bir çok SEO aracı bu hizmet için yüzlerce $ istersen SEOLOG SEO Paneli ile bu hizmeti tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

  SEOLOG SEO Paneli içindeki Rakipler bölümü 100 anahtar kelimeye kadar tüm herkes için ücretsizdir. Müşterilerimizde ise herhangi bir anahtar kelime kısıtlaması yoktur.

  Pro SEO
  Pro SEO

  SEOLOG SEO Paneli'ni kullanarak web siteniz ile ilgili raporları bir kaç tıklama ile anında alabilirsiniz. İsterseniz raporlarınızı planlayarak belirlediğiniz günlerde düzenli olarak mail ile size veya istediğiniz bir müşterinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. SEO Paneli ile aldığınız raporları XLS/CSV/PDF gibi formatlarda indirebilirsiniz.

  SEOLOG SEO Paneli altındaki WEB SİTESİ ANALİZİ bölümünü kullanarak web sitenizin SEO açısından genel analizini çıkarabilir ve bunu yine sıralama raporlarında olduğu gibi çok detaylı bir şekilde indirebilirsiniz.

  SEOLOG SEO Panelimizin önemli özelliklerinden biri de oluşturduğunuz raporlarda kendi logonuzu kullanabilmenizdir. Bu sayede müşterileriniz için hazırlayacağınız raporlarda kendi logo, adres gibi bilgilerinizi kullanabilirsiniz.

  Bağlantı oluşturma SEO çalışmalarının olmazsa olmazlarından olan kriterlerdendir. Eskiden Google algoritması web sitene gelen bağlantı sayısını dikkate almaktaydı. Ancak Google Penguin güncellemesinden sonra gelen bağlantının kalitesi, kullanıcıların bu bağlantılar ile sitenize gelip gelmediği, bağlantı veren sitenin sektörünüz ile alakalı olup olmadığı gibi farklı kriterleri de dikkate almaya başladı. Yani bağlantı oluşturma (Backlink alma) konusunda daha dikkatli olmak gereklidir.

  SEOLOG SEO yazılımı anahtar kelime sıralaması, rakip analizi dışında yapay zeka teknolojisi le planlı ve bir şekilde backlink oluşturmaktadır. Siteniz ile alakalı sektörlerden bulunan dünya çapında yüzbinlerce partner sitelerimizden hedef anahtar kelimelerinizi ve hedef sayfanızı dikkate alarak geri linkler oluşturmaktadır. Partner sitelerimizden oluşturulan backlinkler tamamen Google yönergelerine uygun şekilde yapılmaktadır.

  Pro SEO

  SEOLOG SEO Yazılımı ile ÜCRETSİZ SEO Analizi

  Arama Motoru Optimizasyonunu Otomatik Olarak Sağlayan SEO Yazılımımız ile Bugün Tanışın

  Güncel SEO Teknikleri & İç SEO Analizi & Dış SEO Analizi & Rakip Analizi & Anahtar Kelime Analizi & Google Sıra Takibi & Ücretsiz Raporlama ve Çok Daha Fazlası