fbpx

Starter SEO

  Project Description

  STARTER SEO ile Google'da Yükselin

  SEOLOG STARTER SEO Paketi (999 TL'den Başlayan Fiyatlar)

  SEOLOG Starter SEO web sitenizin arama motorlarında yükselmesine yardımcı olan yapay zeka teknolojisi ile geliştirilmiş benzersiz ve mükemmel bir SEO paketidir.

  Zamandan ve Paradan Tasarruf

  SEOLOG SEO Panelimiz içinde bulunan Google sıra bulucu ile zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.

  Yükselmek veya Sıranızı Korumak İçin Kullanabilirsiniz

  Arama motorlarındaki mevcut sıralamalarınızı korumak ve rekabeti çok yüksek olmayan anahtar kelimelerde kısa sürede yükselmenizi sağlar.

  Seolog Starter Seo 3 Adım

  İşletmenizi Google ve diğer arama motorlarındaki arama sonuçlarınızı yükselterek web sitenizin dönüşümleri artırın. Arama motoru optimizasyonunu bilmiyorsanız ve ne kadar etkili olduğunu öğrenmek istiyorsanız, STARTER SEO paketimiz başlangıç için ihtiyacınız olan üründür.

  Site sahipleri dışında, SEO ajansları içinde müşterilerinin web sitelerini takip etmelerine fayda sağlar. Diğer yandan rakiplerinizin Google sıralamalarını da SEOLOG SEO Panelimizi kullanarak takip edebileceğinizi unutmayın.

  Starter SEO paketimizde yapay zeka teknolojisi ile hazırlanmış SEO panelimizin tüm özelliklerini sınırsız ve ücretsiz kullanabilirsiniz.

  Starter SEO Müşterilerimiz Aşağıdaki Hizmetlere Sahip Olur

  Starter SEO Neleri Kapsar?

  Starter SEO Paketimiz rekabeti yüksek olmayan sektörler için veya mevcut konumunu korumak isteyenlerin tercih edebileceği bir hizmettir. Yapay zeka ile çalışan SEO yazılımımızı kullanarak yükselmek istediğiniz anahtar kelimeleri kendiniz organize edebilirsiniz.

  SEOLOG Starter SEO 1 Adım

  SEOLOG Starter SEO paketini satın aldıktan sonra web adresinizi proje olarak SEO panelimize eklemelisiniz. Ekleme işleminden sonra SEO yazılımımız web sitenizi tarayarak sitenizle alakalı anahtar kelimeleri size önerir. Bu anahtar kelimelerden istediğinizi seçebilir ve sizde manuel olarak yükselmek istediğiniz kelimeleri tanımlayabilirsiniz.

  SEO yazılımımız çalışmaya başladığında kendi algoritması dışında sizin öncelik verdiğiniz anahtar kelimeleri de dikkate almaktadır. Daha hızlı ve iyi sonuçlar alabilmek için Google′da iyi sıralamalara sahip anahtar kelimeleriniz arasından seçim yapmalısınız. Bu adımların tümünde SEO uzmanlarımız size gerekli yardımı yapacaktır.

  SEOLOG Starter SEO 2 Adım

  SEOLOG SEO panelini kullanarak sitenizin güncel SEO Analizini yapabilirsiniz. Web Sitesi Analizi bölümündeki eklenmiş projeniz üzerine tıklayarak web sitenizin güncel SEO kriterlerine uygun olup olmadığını görebileceğiniz raporunuzu oluşturabilirsiniz. SEOLOG SEO panelinin otomatik olarak hazırlayacağı bu kısa rapor ile sitenizin SEO açısından eksiklerini görebilir ve gerekli düzenlemelere başlayabilirsiniz.

  Ücretsiz olarakta faydalanabileceğiniz Web Sitesi Analiz aracımız SEO uzmanları veya SEO ajanslarının fazlasıyla işini görecek bir site analiz aracıdır. Ayrıca SEO hizmeti veren bir ajans veya freelancer hizmet veren biriyseniz kendi logonuzu sisteme yükleyerek müşterileriniz içinde onlara özel raporlar oluşturabilirsiniz.

  Seolog Starter Seo 3 Adım

  SEOLOG Starter SEO hizmetimizin 3. adımında SEO uzmanlarımız devreye girer ve manuel olarak web sitenizin tüm sayfalarını içeren bir inceleme başlatır. Bu inceleme sitenizi oluşturan tüm sayfaları kapsar ve bilinen beyaz şapka SEO kriterlerinin tümü dikkate alınır.

  İnceleme sonrasında yapılan analizler ve düzeltilebilecek hataların raporu size teslim edilir. Bu detaylı raporu site yöneticinize teslim ederek gerekli güncellemeleri yapmasını istemelisiniz.

  Not: Bu raporun hazırlanması sitenizin boyutuna bağlı olarak 5 iş gününü bulabilmektedir. Bu süreçte SEO yazılımımız durmaz ve çalışmaya devam eder.

  Starter SEO - 4. ADIM

  SEOLOG Starter SEO hizmetimizin 4. adımında SEO uzmanlarımız sektörünüz ve site içeriğinizi dikkate alarak size özel anahtar kelime raporu hazırlarlar. Bu rapor sizin fark edememiş olabileceğiniz, güçlü ve sitenize ekstra trafik getirebilecek anahtar kelimeleri içerir. Size teslim edeceğimiz anahtar kelime öneri listesine göre web sitenizin içeriklerini güncellemeniz, yeni içerikler oluşturmanız site trafiğinizin artmasına katkıda bulunacaktır.

  Not: Bu raporun hazırlanması sitenizin boyutuna bağlı olarak 5 iş gününü bulabilmektedir. Bu süreçte SEO aracımız durmaz ve çalışmaya devam eder.

  Seolog Starter Seo 5. Adım

  SEO hizmetlerimizin temelini oluşturan yapay zeka teknolojisi sitenizin içeriği, yükselmek istediğiniz anahtar kelimeler, hedef ülkeniz ve sitenizin mevcut durumu gibi onlarca kriteri dikkate alarak sitenizi yükseltmek için 7/24 hiç durmadan çalışır.

  SEO yazılımımız yüzbinlerce partner sitemiz aracılığıyla sektörünüze uygun geri linkler oluşturur. Oluşturulan bu geri linkler arama motorlarının güncel yönergelerine uygun olarak oluşturulmaktadır. Tüm bu backlink çalışması SEO aracımızın siteniz için kurguladığı algoritmaya göre yapılmaktadır.

  SEOLOG SEO Analizi

  SEOLOG Starter SEO hizmetine dahil olan Google Sıra Bulucu ile Google’daki sıralamalarınızı takip edebilir, eski tarihler ile karşılaştırabilirsiniz. SEO panelimize 7/24 istediğin saatte erişerek gerekli raporlara her yerden erişebilirsiniz.

  Sıralama aracımıza eklenen sitelerin Google sıralamaları eklendikleri günden itibaren arşivlenir. Bu sayede 2 tarih arasında sitenizin Google sıralamalarını detaylı olarak takip edebilirsiniz.

  Starter SEO seo2 dots group
  Starter SEO Gelismis Web Sitesi Gorunurlugu

  Gelişmiş Web Sitesi Görünürlüğü

  Starter SEO hizmeti kapsamında, web sitenizin Google′daki görünürlüğü artar ve rekabetin çok yüksek olmadığı anahtar kelimelerden sitenize gelen ziyaretçi sayısında gözle görülür bir artış olur.
  Starter SEO Manuel SEO Analizi ve Raporlar

  Manuel Analiz ve Tavsiyeler

  Uzmanlarımız, Google arama motorunun gereksinimlerini ve genel SEO uygulamalarını esas alarak web sitenizin daha fazla arama motoru dostu ve güvenilir olmasını için gerekli tavsiyeler sunar.
  Starter SEO Uygun Anahtar Kelimelerin Secimi

  Uygun Anahtar Kelimelerin Seçimi

  SEO uzmanlarımız web sitenizin satış ve ziyaretçi trafiğini artıracak en uygun anahtar kelimeleri seçer. Bu anahtar kelimelerde web sitenizin görünürlüğünün artması ve Google’da yükselmesi için gerekli düzenlemeleri yapabilmeniz için site tavsiyelerde bulunur.
  Starter SEO Seolog Web Sitesi Analiz Araci

  Web Sitesi Analiz Aracı

  Seolog web sitesi analiz aracını kullanarak, web sitenizin durumunu ve SEO kriterlerine uygun olup olmadığını görmek için web sitenizi otomatik analize tabi tutarız. Analiz sonucunu PDF raporu olarak alabilirsiniz.
  Starter SEO algoritmik Backlink Calismalari

  Algoritmik Backlink Çalışması

  Beyaz şapka SEO tekniklerine uygun backlink çalışması SEO yazılımımız tarafından otomatik olarak yapılır. Bu hizmet, web sitenizin içeriğiyle ilgili partner sitelerimize doğal backlinklerin yerleştirilmesini sağlar. Starter SEO paketimizde link inşası belli oranlara göre aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir. Starter SEO paketimizdeki otomatik backlink çalışmaları %40 Anchor Link / %50 Anchor Dış Link / %10 Marka Adı Linki şeklinde ilerlemektedir.
  Starter SEO Gunluk Google Siralama Takibi

  Google Sıralama Takibi ve Raporlama

  Web sitenizin Google indeksinde yer alan anahtar kelimelerde kaçıncı sırada olduğunu, önceki günlere göre yükselip düştüğü ve rakiplerinizin durumunu ücretsiz analytics uygulamamız ile günlük olarak takip edebilirsiniz. SEO panelimize ücretsiz üye olan kişi ve kurumlar bu hizmetimiz sayesinde Google sıra takibini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Ücretsiz üyelikler 100 kelime ile sınırlıdır. Starter SEO paketimizi kullanan müşterilerimizde kelime sınırı yoktur. Google’daki sıralamalarını saniyeler içinde öğrenebilirsiniz.

  SEOLOG SEO Yazılımı ile Rakiplerinizin Önüne Geçin

  Arama Motoru Optimizasyonunu Otomatik Olarak Sağlayan SEO Yazılımımız ile Bugün Tanışın

  Güncel SEO Teknikleri & İç SEO Analizi & Dış SEO Analizi & Rakip Analizi & Anahtar Kelime Analizi & Google Sıra Takibi & Ücretsiz Raporlama ve Çok Daha Fazlası

  Starter SEO

  SEOLOG SEO Paneli içinde bulunan Google Sıra Bulucu özelliği ile web sitenizin hangi anahtar kelimede kaçıncı sırada çıktığını kolaylıkla takip edebilirsiniz. SEOLOG botları sitenizi ziyaret eder, siteniz ile alakalı anahtar kelimeleri otomatik olarak belirler ve size takip etmeniz için önerir. Önerilen anahtar kelimeler dışında sizde istediğiniz kadar anahtar kelimeyi Google Sıra Bulucusuna ekleyebilirsiniz. Takibini yapmak istediğiniz tüm anahtar kelimeleri dünya çapında 355 farklı Google versiyonundaki sıralamasını görebilirsiniz. Örneğin Almanya'daki sıralamalarınızı merak ediyorsanız sıra bulucu ayarlarından Google.de'yi seçebilirsiniz.

  SEOLOG Google Sıra Bulucu'nun en büyük özelliklerinden biri de sisteme kayıt olup anahtar kelimeleri eklediğiniz tarihten itibaren saklamasıdır. Bu sayede ilerleyen günlerde geçmiş ile şimdiki durumunuzu karşılaştırabilir ve SEO çalışmalarının durumunu, olumlu olup olmadığını analiz edebilirsiniz.

  SEOLOG Google Sıra Bulucu 100 anahtar kelimeye kadar tüm herkes için ücretsizdir. Müşterilerimizde ise herhangi bir anahtar kelime kısıtlaması yoktur.

  SEO çalışmalarında en çok zaman işlerden biride rakip analizi yapabilmektedir. Rakipleriniz kimler? Google sıralama sonuçlarında sizden üstte mi? Yoksa sizden altta mı? Çıkıyor... Bu sorunu SEOLOG SEO Paneli içinde bulunan Rakipler bölümünü kullanarak ücretsiz ve kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Yabancı bir çok SEO aracı bu hizmet için yüzlerce $ istersen SEOLOG SEO Paneli ile bu hizmeti tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

  SEOLOG SEO Paneli içindeki Rakipler bölümü 100 anahtar kelimeye kadar tüm herkes için ücretsizdir. Müşterilerimizde ise herhangi bir anahtar kelime kısıtlaması yoktur.

  Starter SEO
  Starter SEO

  SEOLOG SEO Paneli'ni kullanarak web siteniz ile ilgili raporları bir kaç tıklama ile anında alabilirsiniz. İsterseniz raporlarınızı planlayarak belirlediğiniz günlerde düzenli olarak mail ile size veya istediğiniz bir müşterinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. SEO Paneli ile aldığınız raporları XLS/CSV/PDF gibi formatlarda indirebilirsiniz.

  SEOLOG SEO Paneli altındaki WEB SİTESİ ANALİZİ bölümünü kullanarak web sitenizin SEO açısından genel analizini çıkarabilir ve bunu yine sıralama raporlarında olduğu gibi çok detaylı bir şekilde indirebilirsiniz.

  SEOLOG SEO Panelimizin önemli özelliklerinden biri de oluşturduğunuz raporlarda kendi logonuzu kullanabilmenizdir. Bu sayede müşterileriniz için hazırlayacağınız raporlarda kendi logo, adres gibi bilgilerinizi kullanabilirsiniz.

  Bağlantı oluşturma SEO çalışmalarının olmazsa olmazlarından olan kriterlerdendir. Eskiden Google algoritması web sitene gelen bağlantı sayısını dikkate almaktaydı. Ancak Google Penguin güncellemesinden sonra gelen bağlantının kalitesi, kullanıcıların bu bağlantılar ile sitenize gelip gelmediği, bağlantı veren sitenin sektörünüz ile alakalı olup olmadığı gibi farklı kriterleri de dikkate almaya başladı. Yani bağlantı oluşturma (Backlink alma) konusunda daha dikkatli olmak gereklidir.

  SEOLOG SEO yazılımı anahtar kelime sıralaması, rakip analizi dışında yapay zeka teknolojisi le planlı ve bir şekilde backlink oluşturmaktadır. Siteniz ile alakalı sektörlerden bulunan dünya çapında yüzbinlerce partner sitelerimizden hedef anahtar kelimelerinizi ve hedef sayfanızı dikkate alarak geri linkler oluşturmaktadır. Partner sitelerimizden oluşturulan backlinkler tamamen Google yönergelerine uygun şekilde yapılmaktadır.

  Starter SEO

  SEOLOG SEO Yazılımı ile ÜCRETSİZ SEO Analizi

  Arama Motoru Optimizasyonunu Otomatik Olarak Sağlayan SEO Yazılımımız ile Bugün Tanışın

  Güncel SEO Teknikleri & İç SEO Analizi & Dış SEO Analizi & Rakip Analizi & Anahtar Kelime Analizi & Google Sıra Takibi & Ücretsiz Raporlama ve Çok Daha Fazlası