Seolog Foother Logo

Web Siteniz İçin Uygulayabileceğiniz Temel SEO Teknikleri

Web Siteniz İçin Uygulayabileceğiniz Temel SEO Teknikleri Nelerdir ?

Temel SEO Teknikleri

Alan Adı Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İster büyük bir fabrika işletin, ister küçük bir işletme veya kişisel bir bloğunuz olsun hedef kitlenize ulaşmak için en kolay yol web siteleridir. Bu yazımda sizler için web sitelerinize veya Blog sayfalarınıza ziyaretçi çekmek için yapmanız gereken basit ve kolay önerilerde bulunacağım.

Sitenizin Yapısının Esnek Olmasına Dikkat Edin. Unutmayın Herşey Google!

İnternette uğraşınız ne olursa olsun unutmayın ki en büyük trafik kaynağı Google’ dır. Google ise artık ilk zamanlarında yaptığı gibi sitenizi anlamak ile uğraşmıyor. Bunun yerine top benim istersem oynatırım istersem oynatmam diyerek site sahiplerinin kendisini anlayıp sitelerini O’nun istediği hale sokmasını istiyor.

www.sektorumdergisi.com/temel-seo-teknikleri/

Ekrem Karataş
Ekrem Karataş

Merhaba, ben Ekrem Karataş. 1980 yılında güzel şehrimiz Kahramanmaraş'ta doğdum ve bugün iki harika çocuğun gururlu babasıyım. İş hayatıma 1999 yılında, firmalara web tasarımı yaparak başladım. O zamanlar internet ve dijital teknolojiler yeni yeni popülerleşiyordu ve ben de bu yenilikçi dünyanın bir parçası olmak istedim.

Zamanla, web tasarımı yeteneklerimi genişleterek yazılım ve web programlama konularında uzmanlaştım. Bu süreçte, birçok farklı sektörde çalışma fırsatı buldum. E-ticaret sektörü bu alanlardan biriydi ve burada çok değerli tecrübeler edindim. Bu tecrübeler, benim dijital dünyayı daha iyi anlamamı ve sektörün ihtiyaçlarını daha iyi görmemi sağladı.

10 yıldan fazla bir süredir SEO ve dijital pazarlama konularında kurumsal müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu alanda edindiğim bilgi ve tecrübeler, hem benim hem de çalıştığımız markaların büyümesine yardımcı oldu. Dijital pazarlamanın gücünü ve önemini ilk elden deneyimleyerek, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmeye ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Makaleler

İlginizi Çekebilir