Seolog Foother Logo

BigFoot Google Güncellemesi

BigFoot Google Güncellemesi Nedir?

Arama motorlarının amiral gemisi Google, güncellemelerle kullanıcı deneyimlerini üst seviyede tutmayı amaçlıyor. Geri bildirimler, robotların tespit ettiği aksaklıklar, güncellemeler ile tarihe karışıyor. Görünüm değişmese de kullanımı kolaylaştıran çok sayıda değişiklik arka planda sürekli uygulanıyor. Bunlardan biri de BigFoot Google güncellemesi… Bu sayede arama sonuç sayfaları daha kullanışlı hale geldi. Google, bunun için de “alakalı” olma durumuyla yakından ilgileniyor. Kullanıcının aradığına en yakın sonuca ulaşması için kendini sürekli iyi hale getiriyor.

BigFoot Google Güncellemesi Ne Getirdi?

Google, ilk kullanılmaya başladığı günden bu yana en mükemmel sonuca ulaşmak için çalışıyor. Bugün kullanılan pek çok teknoloji, bu şirket sayesinde hayata girdi. Sadece bir arama motorundan ibaret olmayan şirket, hayatı kolaylaştıran pek çok uygulama getiriyor. Geçmişte bir arama sonucunda aynı alan adından farklı içerikleri sonuç sayfasında gösteriyordu. Kullanıcının daha fazla seçeneğe ulaşması adına bu uygulama değiştirildi. BigFoot Google güncellemesi ile arama sonuç sayfasında daha fazla alan adından farklı içerikler gösterilmeye başlandı. Bu sayede, kullanıcılar aradıkları sonuçlar arasında alternatif sahibi oldu. Aynı zamanda sonuç sayfalarında yer almak isteyen işletmelere de yol gösteren bir gelişme oldu.
Bir anahtar kelime ile ilgili farklı sonuçların yer alması, kullanıcıyı çeşitlilikle buluşturuyor. İşletmeler de rakip sitelerden daha kaliteli içerikler sunarak kullanıcılara ulaşma imkânı yakalıyor. Bu sayede arama sonuç sayfalarında da alternatifler yer alabiliyor.

Ekrem Karataş
Ekrem Karataş

Merhaba, ben Ekrem Karataş. 1980 yılında güzel şehrimiz Kahramanmaraş'ta doğdum ve bugün iki harika çocuğun gururlu babasıyım. İş hayatıma 1999 yılında, firmalara web tasarımı yaparak başladım. O zamanlar internet ve dijital teknolojiler yeni yeni popülerleşiyordu ve ben de bu yenilikçi dünyanın bir parçası olmak istedim.

Zamanla, web tasarımı yeteneklerimi genişleterek yazılım ve web programlama konularında uzmanlaştım. Bu süreçte, birçok farklı sektörde çalışma fırsatı buldum. E-ticaret sektörü bu alanlardan biriydi ve burada çok değerli tecrübeler edindim. Bu tecrübeler, benim dijital dünyayı daha iyi anlamamı ve sektörün ihtiyaçlarını daha iyi görmemi sağladı.

10 yıldan fazla bir süredir SEO ve dijital pazarlama konularında kurumsal müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu alanda edindiğim bilgi ve tecrübeler, hem benim hem de çalıştığımız markaların büyümesine yardımcı oldu. Dijital pazarlamanın gücünü ve önemini ilk elden deneyimleyerek, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmeye ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Makaleler

İlginizi Çekebilir