SEOLOG-29-EKIM-LOGO

Güncel Twitter Kodları – Twitter Takip Etme

Güncel Twitter Kodları – Twitter Takip Etme

Twitter kodları 2022 Yenilendi! Twitter’da tekrarlayan bazı işleri bir kaç kod ile halledebilirsiniz. Güncel Twitter kodları. Twitter takip etme kodu Good Twitter 2 Uygulaması ve çok daha fazlası bu makalemizde sizleri bekliyor...

Güncel Twitter Kodları 2022 (Güncel Versiyon)

SEO açısından en önemli sosyal medya platformu olan Twitter‘da hesaplarınızı yönetirken çok uzun sürecek bazı işleri bir kaç kod ile yapmak mümkündür. Genelde toplu işlemler için hazırlanmış ücretli uygulamalar olsa da basit ama günü kurtaracak bir çok işlemi ücretsiz olarak yapmakta mümkün. İşte güncel Twitter kodları uzun sürecek bir çok işlemi dakikalar içinde çözebilmenizi sağlar.

2014 yılından önce çok kolay bir şekilde yapılan bu işlemler Twitter ‘ın en son güncellemesi ile çok zor bir durum aldı. Aşağıdaki makalede Güncel Twitter Kodları ile Twitter otomatik takip etme, Twitter toplu takibi bırakma (unfollow), Twitter takip etmeyenleri takibi bırakma, toplu tweet silme, sessize alma kodu, toplu geri takip, toplu direkt mesaj (dm), direkt mesajları silme, otomatik ana sayfayı beğenme, beğeni sıfırlama işlemleri için gerekli güncel Twitter kodlarını bulabilirsiniz.

DİKKAT! GoodTwitter Eklentisi Artık Çalışmıyor. Mozilla Tarayıcı ile Good Twitter 2 Eklentisini Deneyebilirsiniz! 

Bildiğiniz gibi Twitter, 1 Haziran 2020’de 2014 düzenini devre dışı bıraktığı ve bu nedenle GoodTwitter de işleviniz yitirdiği için Twitter kodları çalışmamaya başladı. Yaptığım araştırmalarda maalesef kolay bir çözüm yolu bulamadım. Fakat Twitter kodlarını çalıştıracak alternatif bir yöntem olan GoodTiwtter2 işinizi görecek gibi geliyor.

GoodTwitter2 aslında önceki sürümü şeklinde olduğu gibi Twitter’ı eski sürümüne geçirmiyor. Aslında iki ara yüz arasında melez bir tasarım olmuş gibi diyebiliriz.

Good Twitter 2

Good Twitter 2 eklentisi için forumlarda yaptığım araştırmalarda yüklenmesi gereken komut dosyasının güvenli olduğu belirtilmiş. Bir diğer önemli ve dikkat etmeniz gereken şey eğer Good Twitter’ın eski sürümü tarayıcınızda yüklüyse mutlaka onu kaldırmalı ve bu eklentinin sadece Mozilla Firefox ile çalıştığıdır. 

Good Twitter 2 Kurulum

Aşağıdaki işlemler biraz karışıktır ve Good Twitter resmi sitesinden alınmıştır. İşlemleri yapmanıza rağmen çalışmaması durumunda Good Twitter resmi web sitenizi incelemenizi tavsiye ediyorum. Yine tekrarlıyorum aşağıdaki işlemleri Mozilla Firefox tarayıcısı ile yapmanız gerekmektedir.

 • Bu komut dosyasını kullanmak için bir kullanıcı komut dosyası yöneticisine ihtiyacınız olacak. Tampermonkey veya Violentmonkey yükleyerek  yükleyin (Greasemonkey şu anda desteklenmemektedir)
 • Bağlantıya tıklayın devamında yeni bir sekme açılarak size bir kurulum ekranı sorulacaktır.
 • Kur’a basın ve devam edin.
 • [Firefox] Artık CSP’yi devre dışı bırakmanıza gerek yok. Daha önce devre dışı bıraktıysanız, yeniden nasıl etkinleştireceğiniz konusunda bu kılavuza bakın.

GoodTwitter 2 çözümü artık çalışmayan GoodTwitter uzantısıyla birlikte kullanılmıyor. Öncelikle eğer yüklüyse mutlaka GoodTwitter 1’i devre dışı bırakın veya silin. 

Good Twitter 2

 

Aşağıdaki işlemlere geçmeden önce yukarıda yazılanları tamamladığınızdan ve Mozilla Firefox tarayıcı ile işlemleri yaptığınızdan emin olunuz…

Twitter Kodları – 2022

Bu kodları kullanabilmek için;

 1. Kullandığınız web tarayıcısında (Google Chrome, Mozilla Firefox veya Opera) Twitter’a giriş yapın.
 2. Yapmak istediğiniz işleme uygun sayfaya girin. Örnek takibi bırakma işlemi için takip ettiğiniz kişileri görebileceğiniz “Takip Edilen” sayfasına girmelisiniz.
 3. Tarayıcınızın sağ tuşuna basarak açılan menüde “İncele” yazan seçeneğe tıklayın. Bu işlemi sayfada “Ctrl+Shift+I” tuşlarına aynı anda basarak yapmakta mümkündür.
 4. Açılan yeni penceredeki “Console” sekmesine gelin.
 5. Yapmak istediğiniz işlem için gerekli olan kodu Console sekmesine yapıştırıp “Enter” tuşuna basın.
 6. Console ekranında yapılan işlemleri, arka planda ise Twitter sayfasının otomatik olarak değiştiğini görebilirsiniz.
Güncel Twitter Kodları – 2019

Twitter Toplu Takip Etme Kodu

Twitter takip etme kodu, Twitter’da bir programa ihtiyaç duymadan toplu olarak kullanıcıları takip etmenizi sağlamaktadır. Takip kodunu nasıl ve nereye eklemeniz gerektiği yukarıda adım adım anlatılmıştır. Yukarıdaki adımları dikkate alarak Twitter takip etme kodunu uygulayabilirsiniz. Güncel Twitter kodları içinde en çok ihtiyaç duyulan Twitter takipçi kodu aşağıdaki örnekte verilmiştir.

[su_spoiler title=”Twitter Toplu Takip Etme Kodunu Aç” style=”fancy” anchor=”Twitter Takip Etme Kodu”]var say=0,limit=1e3,takipyap=setInterval (function(){return $(“.following”).each(function() {$(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove()}), $(“.GridTimeline”).find(“div.not-following > .js-follow-btn>button”).first() .click(),say++>=limit?(clearInterval(takipyap), window.alert(limit+” kisi basariyla takip edildi.”),!1):void $(“.message-text > a”) .each(function(){“46px”===$(“.alert-messages”).css(“top”)&&(clearInterval(takipyap), clearInterval(asagi))})},1e3),asagi=setInterval(function(){var a=$(“.GridTimeline”). find(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).length;54>=a&&($(“.Grid.Grid–withGutter”) .each(function(){0==$(this).children().length&&$(this).remove()}),$(window).scrollTop (0,document.body.scrollBottom),setTimeout(function(){window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight)} ,2000))},2e3);[/su_spoiler]

var say=0,limit=1e3,takipyap=setInterval
(function(){return $(".following").each(function()
{$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove()}),
$(".GridTimeline").find("div.not-following > .js-follow-btn>button").first()
.click(),say++>=limit?(clearInterval(takipyap),
window.alert(limit+" kisi basariyla takip edildi."),!1):void $(".message-text > a")
.each(function(){"46px"===$(".alert-messages").css("top")&&(clearInterval(takipyap),
clearInterval(asagi))})},1e3),asagi=setInterval(function(){var a=$(".GridTimeline").
find(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").length;54>=a&&($(".Grid.Grid--withGutter")
.each(function(){0==$(this).children().length&&$(this).remove()}),$(window).scrollTop
(0,document.body.scrollBottom),setTimeout(function(){window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight)}
,2000))},2e3);

Aşağıdaki kodu yukarıdaki kodun en altına ekleyerek kullanırsanız. Takip işlemine süre eklemiş olursunuz. 5000 yazan bölüm 5sn’yi ifade etmektedir. 5000’i değiştirerek süre ayarlaması yapabilirsiniz.

setInterval(function(){ alert("Bekledim"); }, 5000)

Twitter Toplu Takibi Bırakma Kodu (Unfollow)

Twitter’da toplu olarak takibi bırakmak istediğinizde aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz.  Twitter toplu unfollow kodu olarakta bilinen bu kodlar ile takip ettiğiniz tüm hesapları otomatik olarak takipten çıkarırsınız. Yalnız dikkat etmeniz gereken aşağıdaki kodlar tüm hesapları toplu olarak unfollow yapmaktadır. Örneğin sadece sizi takip etmeyenleri takipten çıkaracaksanız daha aşağıdaki kodları incelemenizde fayda vardır.

setInterval(function () {
t = $(".following").find(".follow-button");
if (!t[0]) {
window.scrollTo(0, $(document).height());
} else {
console.log(t.attr("class"));
t.trigger("click");
}
}, 2000) 

Twitter Takip Etmeyenleri Takibi Bırak Kodu

Twitter’da sizi takip etmeyen ama sizin takip ettiğiniz hesaplar varsa ve bunları tek seferde takipten çıkarmak isterseniz aşağıdaki kodları kullanınız. Twitter takipçi kodu takip etmek için kullanılırken Twitter takip etmeyenleri bırakma kodu farklı amaçla kullanılmaktadır.

setInterval(function() {
$(".FollowStatus").each(function(){
$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
});
$("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click();
}, 20000);
setInterval(function() {
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
}, 30000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
},5000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},2000);

Twitter Toplu Tweet Silme Kodu

Twitter’da toplu tweet silme, genelde hazır hesap alınca veya hesabı satınca yapılan bir işlemdir. Eğer atmış olduğunuz binlerce tweet varsa bunları tek tek silmeniz günler alacaktır. Aşağıdaki kodları kullanarak kısa sürede Twitter toplu tweet silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

var kac_tweet_atla = 1;
setInterval(function() {
setTimeout(function(){
$(".Icon.Icon--small.Icon--retweeted").parents(".js-stream-item.stream-item.stream-item").remove()
$(".stream-item").find(".js-actionDelete > button")[kac_tweet_atla].click();
},1000)
setTimeout(function(){
$(".modal.draggable#delete-tweet-dialog-dialog button.btn.primary-btn.delete-action").click();
},1000)
},2000)
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
},10000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},2000); 

Twitter Sessize Alma

Twitter sessize alma kodu, takip ettiğiniz hesapları toplu olarak kısa sürede sessize almanızı sağlar.

setInterval(function(){
var kullanc = $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").length;
if(kullanc >= 18){
var usid = $(".GridTimeline").find(".js-stream-item:first-child").attr("data-item-id")
var token = $("#signout-form > input.authenticity_token").attr('value');
$.ajax({
type: "POST",
url: "https://twitter.com/i/user/mute",
data: {authenticity_token: token, user_id: usid, impression_id:""},
});
$(".GridTimeline").find(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10")[0].remove()
}
},100);
kisiyukle = setInterval(function(){
var kullanc = $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").length;
if(kullanc <= 54){ $(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom); setTimeout(function(){ window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight); },200); } if($(".GridTimeline").find(".GridTimeline-items").attr("data-min-position") == 0){ $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").each(function(){ $(this).find(".user-dropdown.dropdown-toggle.js-dropdown-toggle.js-link.js-tooltip.btn.plain-btn.small-user-dropdown").click() $(this).find(".mute-user-item> button").click();
$(this)[0].remove();
});
clearInterval(sessizeal);
clearInterval(kisiyukle);
$(".bird-topbar-etched").click();
}
},1600)

Twitter Geri Takip

Twitter hesabınızı takip eden fakat sizin takip etmediğiniz kullanıcılar varsa ve bu hesapları tek seferde takip etmek isterseniz aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz.

var kul_adi = prompt("Bir kullaniciya kadar takip etmek icin takip etmediginiz bir kullanici adini basinda @ olmadan girin. Bu secenegi kullanmak istemiyorsaniz bos birakin ya da iptal edin", "");
geritakip = setInterval(function(){
$(".following, .pending").parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
$('div.not-following > button.js-follow-btn').each(function(){
$(this).click();
if(kul_adi == $(this).parents(".ProfileCard.js-actionable-user").attr("data-screen-name")){
clearInterval(geritakip);
clearInterval(yu);
clearInterval(as);
alert(kul_adi + "kullanici adina kadar geri takip yapildi.")
}
$(".message-text > a").each(function(){
if ($('.alert-messages').css('top') === '46px'){
clearInterval(geritakip);
clearInterval(yu);
clearInterval(as);
alert("Takip limitiniz doldu. Bugun daha fazla takip yapamazsiniz.")
}
})
});
setTimeout(function() {
$(".Grid.Grid--withGutter[data-component-term='user'], ProfileClusterFollow").remove();
},1000);
},2000);
var yu = setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},1000);
var as = setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
},2020);

Twitter Direkt Mesaj (Dm)

Eğer takipçilerinize toplu olarak direkt mesaj atmak isterseniz aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz. Aşağıdaki kodları kendinize göre güncellemeniz gerekmektedir. Öncelikle 2. satırdaki 100 kaç kişiye mesaj atacağınızı belirtir. Eğer daha az veya aha fazla Twitter kullanıcısına mesaj göndermek isterseniz bu kısmı değiştirmelisiniz. Göndermek istediğiniz mesajı 14. satırda başlayan dmler[0] bölümünden itibaren yazmanız gerekir. Aşağıdaki örnekte ben 5 satır mesaj yazdım (satır 1, 0 olarak başlar.). Siz mesajınıza göre gerekli düzenlemeyi yapabilirsiniz. Daha fazla satır ekleyebilir veya çok uzun olmayan mesajı tek satırda gönderebilirsiniz. Mesajda çift veya tek tırnak kullanmayınız.

var dmbs = 0;
var dmlimit = 100;
var dmdm = setInterval(function(){
if(dmbs++ >= dmlimit){
clearInterval(dmdm);
clearInterval(as);
clearInterval(yu);
window.alert(dmlimit+' kisiye mesaj basariyla gonderildi.')
return false;
}
$(".user-dropdown.dropdown-toggle")[0].click();
$(".mention-text > button")[0].click();
var dmler = new Array()
dmler[0] = "Merhabalar";
dmler[1] = "Takibiniz için teşekkür etmek istedim";
dmler[2] = "Sevgi ve Saygılarımla";
dmler[3] = "İyi Günler Dilerim...";
dmler[4] = "Bla bla bla";
var i = Math.floor(10*Math.random());
var ka = $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").find(".ProfileCard.js-actionable-user").attr('data-screen-name');
document.getElementById("tweet-box-global").innerHTML = "m @"+ka+" "+dmler[i]+"";
setTimeout(function(){
$(".btn.primary-btn.tweet-action.tweet-btn.js-tweet-btn.messaging").click();
},2000);
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10")[0].remove();
},5000)
var as = setInterval(function() {
$(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom);
},1000);
var yu = setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},1000)

Twitter Direkt Mesajları Silme Kodu

Twitter mesaj kutunuzda hatırı sayılı adette mesaj birikmişse ve onları toplu olarak silmek isterseniz aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz.

var kac_mesaj_atla = "0";
tum_dm_sil = setInterval(function(){
$(".DMInbox > li > .DMInboxItem")[kac_mesaj_atla].click();
$(".u-textUserColorHover.dropdown-toggle.js-tooltip.js-dropdown-toggle")[0].click();
$(".dm-conversation-actions").find(".js-actionDeleteConversation>button.dropdown-link")[0].click();
if($("#confirm_dialog").css("display") === "block"){
$("#confirm_dialog_submit_button")[0].click();
$("#confirm_dialog").addClass("visuallyhidden");
}
},1000); 

Twitter Otomatik Beğenme Kodu

Aşağıdaki kodları ile ana sayfanızda yer alan tweetleri otomatik olarak beğenebilirsiniz.

setInterval(function(){
$(".favorited").parents(".js-stream-item.stream-item.stream-item").remove();
var yeni_tweet = $(".stream-container").find(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").attr('data-item-count');
var tweet = $('.stream-items.js-navigable-stream >.js-stream-item.stream-item.stream-item').length;
if(tweet > 0){
$(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click();
setTimeout(function(){
$('.js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].remove();
},500);
}
if(tweet < 2 && yeni_tweet > 0){
$(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").click();
}
},1000);

Twitter FAV Kodu 2022

Aşağıdaki kodları kullanarak daha önce beğendiğiniz tweetlerdeki beğenilerinizi geri alabilirsiniz. Yani toplu olarak unfav diyelim.

unfavori = setInterval(function(){
$('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item').each(function(){
$('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item').find(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click();
$('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].remove();
})
},500)
kontrol = setInterval(function(){
var tweetsys = $('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item').length;
if(tweetsys < 50 || tweetsys == 50){
$(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom);
setTimeout(function(){
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},200);
}
},3000)

Çalışmayan veya eklenmesini istediğiniz kodlar olursa yorum bölümüne yazarak destek alabilirsiniz.

Bir Yanıt

 1. bütün dediklerinizi yaptım ama error veriyor hiçbir kod çalışmıyor eski sürümde olmama rağmen ne yapmalıyım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Makaleler

İlginizi Çekebilir

SEO Fiyat Teklifi Al

Web sitenizin Google sıralamalarında yükselmeye başlamasını istiyorsanız hemen bizden “SEO Teklifi” alın. Başarılı sonuçlar elde etmek için SEOLOG’un uzmanlığına güvenin.

SEO_Teklifi_Popup_Form